Skocz do zawartości

Klawiatura z bajerami


Recommended Posts

Nie rozumiem końca Twojej wypowiedzi, jednak zwykłe, proste klawiatury się nie psują i są wystarczające. Klawisze multimedialne są czasem przydatne, szczególnie te od sterowania odtwarzaczem :rotfl: Porty USB także się mogą przydać, jednak podświetlane klawisze to już bajer :rotfl:

Link to post
Share on other sites

miałem kiedyś klawiaturę podświetlaną, i nie to był to bajer, ale dość przydatny BADZIEW :rotfl::rotfl:

zaczęła mi potem sprawiać sporo problemów ta klawiatura (piszczenie nie wiadomo skąd i inne cyrki), więc ją zmieniłem na klawiaturę multimedialną z portem USB i jestem z niej zadowolony

jak nie chcesz w nocy lampki włączać a jest Ci ciemno to do portu USB w klawiaturze podłączasz lampkę z takowym złączem i jest git

dobre klawiatury z podświetleniem i innym bajerami to Logitechi serii G, parę Razer'ów (albo jeden, nie pamiętam) i pokrewne modele dedykowane graczom

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja obecnie posiadam klawiaturę mam ją od ok. 3lat i jak na razie spisuję się świetnie posiada 6 przycisków multimedialnych z których rzadko korzystam :) jest bardzo komfortowa i w dodatku bardzo cicha nawet łatwo zdjąć z niej klawisze żeby je przeczyścić jak się zabrudzą :) szczerze to polecam kolor czarny ponieważ posiadam ja w kolorze posrebrzanym i troszkę się pościerała ale to zwykłe ślady użytkowania brakuje mi w niej podświetlenia klawiszy ale pomimo tego klawiatura jest na wysokim poziomie i w przestępnej cenie :?: jak już mi całkiem padnie (oby nie :D) to następnym razem zainwestuje w ten model który niedawno pojawił się na półkach sklepowych ma bardzo ciekawy desing który osobiście mi się podoba nie wiem czy jest komfortowa ale zakładam z góry, że tak :P na dodatek posiada podświetlenie o którym wspominałeś oraz klawisze multimedialne nie zabrakło jeszcze gumowej podkładki pod nadgarstki. Poczytaj sobie i może skusisz się na którąś z tych które Ci podałem. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem Logitecha Illuminated, zobaczymy jak się będzie sprawowała.

Andrzej jak już dotrze do Ciebie klawiatura to może napiszesz mini-recke? mam ją też na oku ale skoro ty ją już zamówiłeś pierwszy odemnie to powiesz mi czy naprawdę warto było :?:
Link to post
Share on other sites

Też myślałem na Razer Lycosa, ale jej wielki minus to, że szybko się brudzi (czyt. zostawia odciski palców itp)

Lycosa Mirror tak, ale ta druga ma klawisze pokryta jakimś specjalnym materiałem i ich nie znać i chyba tą zakupie mimo że bez podświetlenia dobrze nie widać oznaczeń !
Link to post
Share on other sites

To chociaż napiszesz mi jak prezentuję się desing i wykonanie ;) bo też ją chce jakoś teraz zamówić bo moja klawiatura już ma swoje lata czas zmienić na nowa :co:

Właśnie ją wyjąłem i podłączyłem ;)

Pierwsze wrażenie niesamowite. Nie dość, że jest płaska jak nie wiem co, w ogóle jej nie słychać :) , to na dodatek jest świetne podświetlenie (regulowane) i klawisze funkcyjne. Jeszcze dochodzi elegancka i przyjemna w dotyku podstawka pod nadgarstki.

Jedyny minus wg mnie to zbyt krótki lewy sfift.

Link to post
Share on other sites

Właśnie ją wyjąłem i podłączyłem :co:

Pierwsze wrażenie niesamowite. Nie dość, że jest płaska jak nie wiem co, w ogóle jej nie słychać :) , to na dodatek jest świetne podświetlenie (regulowane) i klawisze funkcyjne. Jeszcze dochodzi elegancka i przyjemna w dotyku podstawka pod nadgarstki.

Jedyny minus wg mnie to zbyt krótki lewy sfift.

No to teraz narobiłeś mi gula na tą klawiaturę ;) teraz to bez wątpienia ją zamawiam ;) mógłbyś zrobić foto klawiatury jak prezentuje się nocą przy włączonym podświetleniu? jestem ciekaw jak to wygląda :D
Link to post
Share on other sites

mógłbyś zrobić foto klawiatury jak prezentuje się nocą przy włączonym podświetleniu? jestem ciekaw jak to wygląda

Zrobię fotkę

Po kilkunastu minutach użytkowania naprawdę ją polecam, jest niesamowicie cicha, jedynie spacja odstaje trochę od reszty, ale to jest normalne, bo klawisz jest długi.

Link to post
Share on other sites

Zrobię fotkę

Po kilkunastu minutach użytkowania naprawdę ją polecam, jest niesamowicie cicha, jedynie spacja odstaje trochę od reszty, ale to jest normalne, bo klawisz jest długi.

ciekaw jestem też jak sprawdza się podkładka na nadgarstki? ;) to czekam w takim razie na fotosy :)
Link to post
Share on other sites

Nie ma za co. Podświetlenie można regulować w 4 krokach lub całowicie wyłączyć ;)

No i enter w kształcie 'L', jedynie co mnie wkurza to wąski lewy SHIFT :o

Wiesz co mnie Andrzej dziwi weź zerknij na te forum zobacz sobie tą samą klawiature z innym układem klawiszy Enter i Shift wygląda całkiem innaczej ;) czyżby były 2 podobne modele do siebie? szczerze mówiąc wolałbym ten z dłuższym shiftem i mniejszym enterem bo obecnie taki układ mam w swojej klawiaturze :)

 

Tak są dwa modele, zależne od dystrybutora :/

Co do tego Shiftu to chyba się przyzwyczaję :]

Mam nadzieję, że trafie na ten drugi model :P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...