Skocz do zawartości

Przez sklep do punktow profilu


Recommended Posts

Witam, nie wiem czy padla juz taka propozycja mianowicie:

 

za zakupy w sklepie punkty do profilu na benchmarku np 10zl = 2p albo inny mnoznik. czytalem w ktoryms z tematow by byly jakies rabaty (dobrze pamietam? :wariat: ). co jak co ale niekiedy duzo sie kupuje i takie cos b bylo dobre by dodatkowo jakas smycz poelciala w paczce do domu :>

 

Jezeli bylo to juz gdzies omawiane to usuncie temat. :wariat:

Link to post
Share on other sites

rabat - bardzo chętnie

ja bym proponował dla wszystkich userów bencha na zakupy w komputroniku ceny netto :P:wariat::P

jeśli dobrze zrozumiałem to by miało być tak, że za każde wydane 10zł w komputroniku dostajemy 2pkt. na benchu :wariat: (kwoty przykładowe)

pomysł fajny, ale to raczej nie przejdzie

dlaczego :wariat:

bo jak masz np. kogoś co ma 500pkt na benchu i za to kupi w komputroniku jakiś produkt (za równo 500zł) to ma nadal 100pkt na benchu (tak wynika z obliczeń na podst. w/w kwot)

poza tym to byłby pewnie zbyt łatwy sposób na nabijanie se punktów (idziesz do sklepu, kupujesz kompa na core i7 i masz jakieś 1000pkt na benchu na dalsze zakupy w tymże samym sklepie)

tak jak pisałem wcześniej - myślę, że to nie przejdzie

niemniej jednak w imieniu autora wątku i swoim zapraszam do dyskusji, również "Starszyznę Plemienną" jak to niegdyś napisał pewien user :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

bo jak masz np. kogoś co ma 500pkt na benchu i za to kupi w komputroniku jakiś produkt (za równo 500zł) to ma nadal 100pkt na benchu (tak wynika z obliczeń na podst. w/w kwot)

poza tym to byłby pewnie zbyt łatwy sposób na nabijanie se punktów (idziesz do sklepu, kupujesz kompa na core i7 i masz jakieś 1000pkt na benchu na dalsze zakupy w tymże samym sklepie)

ale to by byly punkty tylko do wykorzystania w sklepie gadzetow bencha, i jak napisalem mnoznik moze byc rozny (dalem przykladowo). moze to byc np. jakis nieliniowy system przydzielania punktow: do 100zl[20zl=1p]max 5p , do 1k[100zl=1p]max 10p; do 10k[1k=2p]max 20p; ponad 10k[1k=1p]

 

Przyklad:

 

 

osoba X kupuje za sume 345zl = dostaje 3p

 

osoba Y kupuje za sume 45567zl = 45p

 

osoba Z kupuje za sume 34zl = 1p

 

Punkty te nie uda do puli ogolnej, tylko do puli na gadzety benchmarka (koszulki, smysze itd). To dalem jako przyklad, zeby nie bylo nic tu nie ustalam :wariat:

 

edit: system ten nie jest do konca sprawiedliwy ale tu chodzi tylko o gadzety, nie o rabaty w sklepie czy cos. gdyby byl sprawiedliwy obawiam sie ze redakcji zabraklo by pieniedzy na utrzymanie serwerow :wariat:

Link to post
Share on other sites

niekoniecznie, ma sie takie okienko w profilu (Moja strona), i tam sa moje punkty, gdyby dodac rubryczke "sklep gadzetow" mogly by tam byc wyswietlane, ale jak juz mowilem, tylko na gadzety a nie do sklepu normalnego na rabaty czy cos tam... i nie wprowadzilo by to wiekszego zamiesznia. zreszta to wszystko wymagalo by dopracowania i regulaminu ale to juz inna sprawa.

Link to post
Share on other sites

mogliby dac 1zl = 1 punkt to wtedy szybko bysmy im ogolocili magazyny :wariat::D

zamawiam 100koszulek czarnych, 50 czerwonych i szarych, do tego dwa kartony smyczy i dlugopisow, 300 kubkow i 10 telefonow Nokia Benchmark :wariat::wariat:

 

badzmy powazni, to nie jest glupi pomysl zeby w granicach rozsadku dostwac punkty, zawsze cos :)

 

edit:

 

tak jak gdzieś kiedyś było już pisane - jakieś prezenty gwiazdkowe itp. w postaci paru punktów od redakcji tez by były miłe

na razie podebatujmy nad tematem i wyniki przedstawmy Redakcji i zobaczymy co z tego wyjdzie

pozdrawiam

Niech inni tez sie wypowiedza 8-)

Link to post
Share on other sites

tak jak gdzieś kiedyś było już pisane - jakieś prezenty gwiazdkowe itp. w postaci paru punktów od redakcji tez by były miłe

na razie podebatujmy nad tematem i wyniki przedstawmy Redakcji i zobaczymy co z tego wyjdzie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

ja myśle że te punkty może i by przeszły ale jakieś takie rozsądne rozwiązanie (przelicznik) a i oczywiście jeśli coś bierzemy za punkty to już nie dostajemy za ten za kup punktów...

hmmm co do kart/kodów to niech zgadnę 150 osób będzie jęczało że za małe/że taki bonus to nic...

Link to post
Share on other sites

Na tę chwilę powiem tyle: planujemy w najbliższym czasie zarejestrowanym i aktywnym użytkownikom benchmark.pl przyznać jednorazowe lub stałe karty/kody rabatowe na zakupy w sklepie KT.

Bardzo fajny pomysł :bicz:

 

Ta propozycja z punktami za zakupy nie jest fajna (co Ci po jednym pkt), a rabaty z benchmark.pl byłyby bardzo miłym gestem w stronę aktywnych użytkowników, a tych na benchmarku jest na moje oko ~50 :P

 

edit:

No fajna sprawa, na pewno zachęci to userów do częstszych zakupów w komputroniku :P

A jak wszyscy wiemy - komputronik nie należy do najtańszych sklepów :bicz:
Link to post
Share on other sites

Masz na myśli wymianę punktów?? Piszesz do redakcji na mail kontaktowy, mówisz jaki cchesz produkt, możesz dorzucić link z KT i czekasz. Do ceny produktu doliczasz 10pkt na przesylke. 1pkt=1zł. możesz nawet podkładke na myszke wziąść za 9zł :P

 

dzieki :bicz:

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...