Skocz do zawartości

Recommended Posts

To nie jest lista od 1 do 10. To ogólnie 10 najlepszych urządzeń pod różnymi względami - jakość, możliwość, cena/możliwości.

Tylko o Navio 500 tego powiedzieć nie można.

Po pierwsze za słaby HW do tej rozdzielczości (w Navio 500 jest tzw. rozdzielczość HD 800x480 a nie tak jak jest napisane w Top10 480x272), AutoMapa czy TomTom przeliczają trasę kilkukrotnie dłużej niż na starym GC 5066BT (nowe wersje tej navi też są już wyposażone w ekran HD). Druga sprawa to niskiej jakości ekran, w słońcu nic nie widać.

 

NavRoad obecnie dzieli i rządzi.

 

PS. Gdzie znaleźliście taką cenę za nowego Pentagrama Evo 5.0?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam. GC 500 ma 480x272 a GC 500 Plus ma HD, wiec nie wciskaj kitu. Wiem bo mam GC 500+ i to jest totalny szajs.

za mało RAMu do HD. Miałem NavRoada Leeo S. Niestety zapowiadał się interesująco ale nie spełnił oczekiwań (moich).

wyświetlacz miał ok duży ale niestety żeby płynnie chodziła musi miec przynajmniej 256 RAMu bo jest za wooooolna jak na 7 cali HD

Mój wybór padł na GC Navio 505 TMC i jestem 99% zadowolony. Nie ma zbednych dodatków. Jak transmiter FM, bluetooth i inne.

To jest Navi i taka powinna zostać. wyświetlacz 480x272 i 128 RAMu. Szybka i z odblokowanym WinCE 6.0

 

Polecam.

Domin


a propos Tomtoma. Drażni mnie. o AutoMapie nie wspomne. Jedynie Garmin cos potrafi, ale jest drogi.

Najlepiej mi sie jeździ na Igo i Navigonie (wykupiony przez Garmina), reszta... dno.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...