Skocz do zawartości

Kręcim 570tke


Recommended Posts

Witam. Kręcę właśnie GTX`a 570 i osiągnąłem "świetny" wynik 830mhz na rdzeniu jak na razie. Do ilu ją pocisnąć? Temperatura w 3dmark11 to 65stopni także myślę, że zapas jakiś jeszcze jest.

http://3dmark.com/3dm11/1713880;jsessionid=1l09klioq9zc0?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F1713880%3Fkey%3D6YybRmdL33QuTQUWSuteqZRFhRJKKH

Tyle dotychczas udało mi się wyciągnąć:) Jest to wersja Twin Frozr II i moje pytanie jest takie do jakiego napięcia mogę "cisnąć" tą kartę? Nie chciałbym spalić czegoś.

Proszę o porady jakie napięcie i jakie zegary mam ustawić. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Edytowane przez kima2
Link to post
Share on other sites

Udało mi się wyciągnąć 900mhz przy napięciu 1,075. Temperatura doszła do 71stopni, a wynik 3dm11 jest taki: http://3dmark.com/3dm11/1715002;jsessionid=116hoqj0uaeui?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F1715002%3Fkey%3DPVuw4qLkCURLXAsFBLFevDXN7mXPsC

Czy jest to dobry wynik? (wiem, że jest, ale muszę zapytać:D)

@Sony Tak, ty mnie przekonałeś żeby go trochę "zakręcić" :)

Edytowane przez kima2
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Nieźle, ja sprawdziłem u siebie i mój gtx580 idzie na 850mhz przy 1,050v. Do 900 pewno bym dał radę, ale strach coś zepsuć :) Po oc mam podobny wynik do twojego tylko na 3,6ghz,(835mhz) 6600(850 bylo chyba 6700) z groszami. Lightinga na pewno puści wyżej, ale zwykłego tf2 boję się trochę wyżej 850mhz gonić.

Link to post
Share on other sites

Nie zauważałem. Po prostu dałem od razu max ile się da w Afterburnerze czyli 1.1V i jest stabilnie. Przy 1Ghz niestety już się wysypuje :P Co do procesora to czekam na Ivy Bridge i wtedy na pewno wynik poprawię, a na razie stary dobry i5 760 @4Ghz wystarczy. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dałem 1.1V i dałem 960mhz. Na 1Ghz się wysypuje tzn. napięcie jest za niskie, ale u mnie wyższego się nie da już. Nie wiadomo jaki masz egzemplarz - u Ciebie może być inaczej...może potrzebować więcej lub mniej napięcia.

Link to post
Share on other sites

Na chwile obecna nie potrzebuje jeszcze o/c.Za miesiąc kupuje monitor z fhd i wtedy przyda sie o/c. Czyli smiało moge jechac do tego 1180 ?

 

Najpierw mam podbic do 1180 a potem szukac max. stabilnych ustawien?

Jezeli powiedzmy ze ustawie za wysokie V to nic sie nie stanie ?

 

 

Pozdrawiam.

 

Prosze.Tak wygląda moj Trixx.Po prawej jest max napięcie.Czyli jak bym ustawil na tyle co po prawej to nic sie nie stanie ?

http://imageshack.us/photo/my-images/848/beztytuuwhc.png/

Link to post
Share on other sites

Tak się stanie. W Trixx i w Afterburner ustawiasz tylko taktowania do trybu 3D - uaktywniają się one tylko jak uruchamiasz jakąś wymagającą grę. Jak będziesz w internecie albo w pulpicie to karta przejdzie w tryb Idle czyli spoczynek i zegary same się zmniejszą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...