Skocz do zawartości

Najlepsze myszki - TOP 10


Recommended Posts

To jak to jest z tym szczurem, wiele osób twierdzi że to badziew :co:

 

Na co dzień używam G9 (bez "x") ale mam ją już długo i chętnie bym coś dokupił, no ale te opinie o R.A.T. całkiem mnie odwodzą od zakupu.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

a4tech x748k ma system ciezarkow, sam taka kupilem na allegro za 40 zl :D

 

Poza tym ma możliwość zapisywania profili w wewnętrznej pamięci 16Kb, jak już kolega wspomniał system ciężarkowy oraz 7 przycisków nie wiem co za tłuk pisał to zestawienie. I co to za porównywanie myszki za 70zł :?: (chyba w kompuszrociku :hahaha: ) do myszek po 400zł :mlotek:

Link to post
Share on other sites

hmm.. MX518? Ktos zapomnial, ze wyszedl następca tej myszki pod nazwa G400 (1000hz na USB, wiekszze dpi, inny material pokrywajacy mysz) . Zreszta sam Logitech nazywa ja nastepca MX518

Nikt nie za pomniał, po prostu urządzenie na rynku jest od niedawna, i zbyt mało osób je ma. MX518 to sprawdzona konstrukcja, i przez to znalazła się w zestawieniu.

 

Nie należy brać pod uwagę zdania producenta. Marketing.

Edytowane przez Ujemny
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nikt nie za pomniał, po prostu urządzenie na rynku jest od niedawna, i zbyt mało osób je ma. MX518 to sprawdzona konstrukcja, i przez to znalazła się w zestawieniu.

 

Nie należy brać pod uwagę zdania producenta. Marketing.

 

to tym bardziej nalezalo ja wymienic jako produkt odswiezony o lepszych parametrach, czyzby w magazynach komputronika zostalo za duzo mx518 i trzeba sie tego pozbyc?

a zdanie producenta tym razem nalezy brac pod uwage, kolego nie widziales chyba tej myszki, obudowa jest identyczna poza zmianami ktore wymienilem wyzej.. dla kogos kto uzywa 518tki i uwaza ja za produkt niemal idealny przejscie na g400 bedzie idealnym wyjsciem.

Link to post
Share on other sites

Wżucenie Maby, której krótko używałem i ostatecznie wymieniłęm na tańszą, mniej awaryjną, dłużej działającą w trybie bezprzewodowym i bardziej funkcjonalną G700, na listę a pominięcie wspomnianej G700 czy Xai jest conajmniej nurtujące.

 

mx518 to już klasyk i mogą ja dawać nawet za 10 lat na top10... ktoś wie gdzie można dorwać kompletny kabelek z kostką do płyty głownej do tej myszy, reanimowałem przerwany kabel tyle razy że skrócił się o połowę a z kostki prawie nic nie zostało a nie chcę lutować na sztywno :P

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem w cenie do 70zł mamy o wiele lepszą mysz. Chodzi mi o Icon7 Z500. Rozdzielczości dpi: 800/1200/1600/2000/3200, wygodnie ułożone boczne przyciski, a do tego jest pokryta materiałem absorbującym pot. Dla mnie super sprawa. Jedyny minus to kolor.

Link to post
Share on other sites

to tym bardziej nalezalo ja wymienic jako produkt odswiezony o lepszych parametrach, czyzby w magazynach komputronika zostalo za duzo mx518 i trzeba sie tego pozbyc?

a zdanie producenta tym razem nalezy brac pod uwage, kolego nie widziales chyba tej myszki, obudowa jest identyczna poza zmianami ktore wymienilem wyzej.. dla kogos kto uzywa 518tki i uwaza ja za produkt niemal idealny przejscie na g400 bedzie idealnym wyjściem.

Moja osoba nie zalicza się do tego grona. Chociaż był moment kiedy chciałem sprzedać MX518 i zakupić G400. Po "analizie" recenzji stwierdziłem, że jest to zakup mało opłacalny (mała korzyść). Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

To jak to jest z tym szczurem, wiele osób twierdzi że to badziew :co:

 

Na co dzień używam G9 (bez "x") ale mam ją już długo i chętnie bym coś dokupił, no ale te opinie o R.A.T. całkiem mnie odwodzą od zakupu.

 

<pozdro>

Kupiłem tą myszkę zanim dobrze doczytałem opinie na temat tego sensora. Używam jej od 2 lat już prawie. I wiesz co? Stek bzdur:) Działa jak należy, nie była ani razu na gwarancji. Miała drobną zwiechę ze 2-3 razy, ale nawet nie jestem pewny czy to do końca jej wina była czy systemu.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Do niedawna używałem Logitecha Performance Mouse MX (zajmuję się grafiką komputerową i ta mysz wydawała się do tego idealna). Po kilkunastu tygodniach używania rolka wpadła mi do środka myszki. Rozkręciłem obudowę i, ku swojemu zdumieniu, stwierdziłem, że rolka obraca się na plastikowej ośce, która na dodatek jest utwierdzona jednym końcem, co przeczy podstawowym prawom inżynierskim! Nie dziwne, że ten układ nie wytrzymał intensywniejszego użytkowania. Rozumiem - oszczędność w produkcji - podparcie rolki z obu stron wymaga większych nakładów pracy i materiału. No, ale sorki... Taka skucha w myszce za ponad 300 PLN??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...