Skocz do zawartości

Tuner dekoder DVB-T CANVA-T261


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Moze komuś sie ta opinia przyda:

Witam, mam ten tuner Canva t 261 softem zbliżony do RWT 441 HD można powiedzieć ze to RWT 441 HD w innej obudowie za mniejsza cenę, soft można wgrać dokładnie od RWT 441 HD tak pisze w instrukcji, jak się zapytałem czy nie stracę gwarancji po wgraniu softu odpowiedzieli ze nie a. Obraz bardzo dobry poziom sygnału jak jest powyżej 55-60% to odbiera dobrze bez pikselozy, odbieram na antenie siatkowej 50-60km w lini prostej od nadajnika, pilot działa dobrze nie trzeba celować dokładnie w tuner, dobrze odbija od sican, sufitu, można nagrywać jeden kanał np: polsat sport news a oglądać drugi wszystko dzieje sie bez mulenia, Canva zmienia kanały w około 2-3 sekundy, dla mnie minusem jest to ze pokazany jest tylko jeden poziom sygnału tzn pokazuje 80% sygnału ale nie wiem czy to poziom czy jakosc, tuner posiada regulacje głośności na 50 poziomów, pilot jest sredno-wygodny, odtwarzalem na nim filmy divix, avi odtwarza bez problemu z napisami z pl czcionką, można wybrac 3 wielkosci czcionki: mała srednia i duża moim zdaniem dużą z odległości 5 metrów na telewizorze 21cali jest zamała, z 3 metrów jest w sam raz, można ustwaic kolor tła napisow szary czarny biały jasnozielony.

w tunerze mi sie nie podoba jedynie obudowa a dokladnie górna cześć obudowy ponieważ widac odciski palcow na niej, to tyle jak ktos przymierza sie do kupna moze ta opinia sie komuś przyda, tuner odtwarza dzwiek Ac3, Eac-3 nie odtworzył ale tak jak wyzej napisalem soft od rwt i mamy tuner z Eac-3.

Tuner wlącza sie w mniej niz 10 sekund.

 

Niedługo będzie dostępny soft od producenta

Edytowane przez SP1DER987
Reg. 2j
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Najnowszy soft jest na forum emitela link:

http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=36&t=2264&start=20

 

JAk wgrac: włozyc pendrive pod usb canvy otworzyc menu dac aktualizacja oprogramowania poczekac chwile około 3min i juz jest nowy soft wgrany tuner powinien sie sam uruchomic w instrukcji jest to samo napisane jak wgrac

Edytowane przez SP1DER987
Reg. 2j
Link to post
Share on other sites

wgrywam oprogramowanie na pendrive którego formatowałem najpierw na fat potem fat32 a następnie ntfs, wgrywam rozpakowany plik a następnie wchodzę do menu i podłączam pen i klikam aktualizuj oprogramowanie.Po chwili wyskakuje ekran canvy i wraca na kanał który był wyświetlany

 

Sam plik rzucasz do głownego katalogu pendrive

Masz go sformatowac do fat32 i wtedy spróbuj!

po co ntfs - pewnie dlatego nie chce sie aktualizować

Edytowane przez marek1518
Link to post
Share on other sites

MAsz tu stronke gdzie jest opisane jakie kanały powinienes z krakowa odbierac (mux):

http://www.emitel.pl...a-cyfrowa-dvb-t

 

Co do aktualizacji to zobacz jaki masz wgrany soft z ktorego miesiaca mozliwe ze masz najnowszy i moze dlatego nie chce sie zaktualizować, sproboj jeszcze raz wrzuc plik na pena, pena włoz do tunera daj aktualizacja oprogramowania wcisnij ok i powinno sie zaktualizowac. powinien sie tuner wylączyc wyskoczyc okno aktualizacji i 2min poznie powinien sie wlaczyc.

 

Czy czyta ci pena (filmy)?

Edytowane przez marek1518
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...