Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Testy tunerów DVB-T

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Astar12

Astar12
  • Amator

• 44 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 15:32

Może udało by się w Benchmark.pl umieścić jakieś testy tunerów naziemnej telewizji cyfrowe DVB-T. Problem bowiem zaczyna być palący, na coraz większym terenie kraju dostępny jest sygnał naziemnej telewizji cyfrowe DVB-T. jednak jest problem z doboru tunerów. Dostępnych jest ich już spora ilość jednak mało jest testów i trudno wybrać odpowiedni, a mały test mógłby nieco pomóc. Ponad to sporo jest użytkowników monitorów z cyfrowymi tunerami MPEG-2 którzy muszą wymienić monitory lub dokupić zewnętrze tunery, ze nie wspomnę o starszych telewizorach.
  • 0

#2 Joshin

Joshin
  • Gaduła

• 268 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 20:10

bardzo dobry pomysl :) ja mam klopot z doborem tunera tak wiec by sie przydalo :P
  • 0

#3 D.A.K

D.A.K

Napisano 30 lipiec 2011 - 21:52

łooooo -- już prawie dwa lata temu pisałem z tą sprawą do Maksa, ale do dziś nie ma testu tunerów sat :/

popieram, przydałoby się zobaczyć, co teraz w tej części it piszczy ;)
  • 0

#4 MiK86

MiK86
  • Taki bardzo . . .

• 3678 postów
  • Miejscowość:Małopolska

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:11

Właśnie postawili niedaleko mnie nadajnik.
  • 0

Trust me, I'm an engineer.

http://www.youtube.c...ziemnaTV/videos

#5 Astar12

Astar12
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:53

Upłynęło sporo czasu, i raczej nie widać zainteresowania tematem ze strony redaktorów Benchmark.pl. Panowie można było chociaż napisać czy w ogóle zamierzacie coś robić w sprawie takiego testu, a jak chcecie go olać to przynajmniej można było by napisać jakąś bzdurną wymówkę tak dla kultury.
  • 0

#6 xReon

xReon
  • Vampire

• 164 postów
  • GG:563461
  • Miejscowość:Kozienice
  • 3DMark 06:19666

Napisano 15 wrzesień 2011 - 16:13

hmm i ja odczułem potrzebę zainwestowania w tuner, miałem kiedyś monitor z tunerem - nie polecam, ale może zewnętrzny. Przydał by się test.
  • 0

MoBo: 970A-UD3 CPU: AMD Phenom II x4 955 3,2Ghz+Fortis (4.0GhzGPU: Radeon Asus HD 7850 2GB RAM: ADATA XPG Gaming Series DDR3-1600, 9-9-9-24
HDD: WDC 1TB Caviar Green PSU: OCZ ModXstream 500W

#7 Astar12

Astar12
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 05 listopad 2011 - 18:42

Czy wreszcie ktoś z Temu Benchmark.pl wypowie się czy będziecie robić testy tunerów bo na razie na odwal zamieściliście tekst o telewizji cyfrowej i w sumie w temacie cisza. A bardzo przydałby się test tunerów do telewizji cyfrowej, zwłaszcza że sporo jest takiego sprzętu a opinie są nieraz mocno sprzeczne i brak jakiegoś obiektywnego głosu w tej kwestii.
  • 0

#8 orbik

orbik
  • Zapaleniec

• 1429 postów
  • GG:6470978
  • Miejscowość:Kraków
  • 3DMark 06:-1

Napisano 07 listopad 2011 - 15:17

pytanie brzmi czy tam gdize znajduje sie redakcja benchamrk.pl jest zasieg DVB-T
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych