Skocz do zawartości

Recommended Posts

oddaj do serwisu aby przedmuchali kurz ;) i dobrze by było aby nałożyli świeżą pastę termoprzewodzącą. chyba że dasz radę zrobić to we własnym zakresie - to śrubokręt w dłoń... ;-)

 

podstawka chłodząca to też dobry pomysł - nie mniej w pierwszej kolejności zastosuj kroki powyżej

 

o ile grafika nie padła to będzie okej

Link to post
Share on other sites

No to troche za duze masz te temperatury w idlu 70 stopni to grafika powinna miec w stresie ;) wydaje mi sie, ze lapek Ci sie przegrzewa sprobuj przeczyscic wentylator bo zapewne Ci sie troche kurzem zapchal i moze to powoduje, ze Twoj lapek tak sie grzeje. Masz go na gwarancji?

 

//EDIT//

 

Rotorek wyprzedziles mnie z tym bo mialem to samo mu pisac ale nic sie nie stalo ;)

Link to post
Share on other sites

przeczyszcze go, ale watpie ze to pomoze, wydaje mi sie, ze grafika umiera. Gwarancja juz si skonczyla

No to jak po gwarancji to go rozkrec i sprobuj przeczyscic tak zeby niczego nie uszkodzic ewentualnie mozesz zmienic paste moze tez cos pomoze ;) ale wydaje mi sie ze to cooler jest zapchany kurzem i dlatego masz takie wysokie tempy jak przeczyscisz go to daj znac co i jak ;)
Link to post
Share on other sites

wiec wyczyscilem chlodzenie(wylt powietrza byl niezle zawalony), temperatura spadla na grafice o 20 stopni, zawsze cos, jeszcze zaopatrze sie w paste i nia jeszcze troche pacne, fakt temperatura troche spadla,ale wciaz za malo, jednak zostaje problem matrycy, jest jakis sposob aby sprawdzic czy to wadliwosc karty czy matrycy?

 

pzdr/

Link to post
Share on other sites

paski sie nie przesowaja, fotka jest w pierwszym poscie, to te cienkie paski na ciemnym tle, dodam jeszcze, ze zanim pasek sie pojawi na stale, to pojawia sie mrugajac, najpierw co jakis czas, z godziny na godzine coraz czesciej, tak przez jakies 2 dni, poczym zostaje na stale.

 

pzdr/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...