Skocz do zawartości

gtx 280 msi, skwierczenie ?


Recommended Posts

A to skwierczenie występuje w całej grze czy tylko podczas ładowania lub w menu gry?

Jeżeli w całej grze to raczej nie cewki na karcie (prędzej w zasilaczu), jeżeli to drugie to włącz vSync w grze (lub jeżeli ona tego nie obsługuje wymuś ją w sterownikach karty graficznej).

Link to post
Share on other sites

Moja karta ma tak samo - natychmiast po przejściu w tryb 3D zaczyna skwierczeć / bzyczeć / piszczeć / terkotać. VSync włączony, stałe 60 fps.

Przy przejściu do 2D (na przykład na pulpit Windows) skwierczenie od razu ustaje, poza tym sprawdzałem i ten dźwięk wydobywa się z karty graficznej.

 

I chyba nic nie da rady z tym zrobić, taka karta ;)

Link to post
Share on other sites

tz u mnie jest tak.

 

w grze heroes of newerth podczas szukania serwerow itd karta skwierczy lecz podczas gry o dziwo nie, w pop nic nie skwierczalo wczesniej (gtx 280 z uszkodzonym wiatraczkiem) lecz przy nowej grafice gtx 280 nowa skwierczy chyba bedzie kolejne spamowanie msi o wymiane na karte bez wad.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

nic nie jest normalne co nie zostalo uwzglednione w wadach i zaletach produktu ! jezeli cos skwierczy i dla kogos to jest uciazliwe to jest tz ukryta wada produktu. Nigdzie nie bylo napisane ze ta karta podczas trybu 3d bedzie skwierczec.

 

Czy ja cos pisalem o zywotnosci ? mnie poprostu drazni ten dzwiek i to bardzo, nie mozna skupic sie na grze bo po 5 minutach skwierczenia dostaje bólu glowy i odechciewa mi sie pracy na komputerze.

Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie bylo napisane ze ta karta podczas trybu 3d bedzie skwierczec.

Dokładnie. Sam jestem wrażliwy na różne wysokie dźwięki.

Gdy kupiłem router (Linksys WRT-54GL) także piszczał. Było to dla mnie nie do zniesienia więc oddałem go na gwarancję. Został wymieniony na "bezszelestny".

Przyznajcie, kto z was spodziewał się że wasza karta za naprawdę niemałą sumę będzie doprowadzała was do bólu głowy? IMO oddaj ją na gwarancję z zastrzeżeniem że karta szkodzi twojemu zdrowiu (bóle głowy) i nalegaj na wysłanie takiej w której nie występuje piszczenie. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...