Skocz do zawartości

Crysis: Warhead - wrażenia i opinie


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Apropos optymalizacji - na Waszych komputerach może różnicy nie widać, ale ja na swoim nieszczęsnym sprzęcie różnice drobne zauważyłem - jakieś może 5fps w niektórych momentach. Ogólnie gra dobra, ale krótka i wymagająca dobrego sprzętu. Ciężko mi było celować :D

Link to post
Share on other sites

Apropos optymalizacji - na Waszych komputerach może różnicy nie widać, ale ja na swoim nieszczęsnym sprzęcie różnice drobne zauważyłem - jakieś może 5fps w niektórych momentach. Ogólnie gra dobra, ale krótka i wymagająca dobrego sprzętu. Ciężko mi było celować :D

U mnie jest piekło-raj. Crysis mi chodzi na ustawieniach medium/high przy 800x600 na misjach w puszczy, a na 'śniegowych' czyli bodajże Paradise Lost czy coś takiego i początek Exodusa muszę wszystko zmieniać na low xD Tylko dźwięk i efekty fizyki daję wysoko (procek mi pozwala) :D Natomiast w Warhead... Inna bajka :) Aha i w 'jedynce' były 'naturalne' poruszenia jak w Warhead, tylko, że tam miałem tak mało FPSów, że mi się te poruszenia robiły :D W Warhead mam na medium (fizyka, dźwięk, woda na vhigh) i jest bardzo płynnie FRAPS pokazuje 25FPS, a jest wolniej czyli pod 30 podchodzi. Niestety jest jedna wada - grafika jest tak wykręcona, że po 2 godzinach się robią spore artefakty i muszę zrobić przerwę na 10 minut :D
Link to post
Share on other sites

Najciekawsze jest to, że ja jako maniak fizyki w grach włączyłem u siebie (na musa w plikach konfiguracyjnych) fizykę na poziom Entuzjasta. Zauważyłem, że stacje snajperskie, chatki metalowe i tym podobne rzeczy można rozwalać, ale wtedy lekko się przycina, czemu się nie dziwię. Ale tak, to różnicy nie ma, dopóki się coś nie dzieje :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

fajna ale strasznie krotka.

jak tak komus zalezy na tych paru klatkach wiecej moze przeciez odpalic AMD Fusion na intelu, zawsze to cos bo uwolni troche ramu etc.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...