Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Potwierdzam kolegę wyżej bzdura !!!

 

Nie wiem ja tam efekty widzialem z 85 do 65 w 4 miechy na takim czyms. Ale kazdy organizm reaguje inaczej tak samo jak metabolizm bycmoze zmniejszenie dawek papu pomoglo (sniadanie i obiad bez kolacji). Ale i tak mysle ze jedzenie przed spaniem jest zle bo nie masz tyle ruchu co w dzien i to powoduje ze tluszcz sie odklada a nie spala, zapewne minimalnie ale zawsze.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od trybu życia, godzin treningów i godzin snu. Jadłbym minimalnie godzinę przed spaniem i jak wspomniano nie za dużo węgli, chyba, że to sen po ciężkim treningu to i węgle na noc nie zaszkodzą.

 

PS .. jeszcze 19 dni do symbolicznego zejścia poniżej 10% BF ... obojętnie czy da radę czy nie od połowy lutego właże na masę .. pierwszą przemyślaną w życiu ;)

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

A ja sobie załatwiłem co najmniej tydzień odpoczynku. Przy martwym lekko zaczęło mnie boleć w okolicach łopatki, ale na początku praktycznie nieodczuwalnie, jednak z minuty na minutę coraz mocniej. Po niecałym tygodniu jest gorzej, niż było. :/

Ból występuje przy wszelkiej maści wyciskaniu, przysiadach ze sztangą, przy głębokim oddychaniu (o kaszlu i kichaniu nie wspominając) i mocno utrudnia nawet obrót na drugą stronę podczas leżenia. 

Link to post
Share on other sites

Oby nie, bo będzie ironia losu życia (akurat wtedy robiłem martwy pod okiem kolegi, który pilnował, czy na pewno robię poprawnie technicznie). No nic, będzie się trzeba wybrać do lekarza. :(

Taki zabieg to ok. ile miechów z głowy?

Link to post
Share on other sites
Taki zabieg to ok. ile miechów z głowy?

 

u mojego lekarza, który mnie składał do kupy, w zależności od stanu w jakim przyjdziesz tydzień-dwa zabiegów (codziennie) plus ze dwa-trzy tygodnie z dala od siłki

on nie uznaje wersji "nastawić kręgi" i wio odpoczywać, niemniej takich też znajdziesz

Link to post
Share on other sites

jeszcze 19 dni do symbolicznego zejścia poniżej 10% BF ... ;)

 

Jak mierzysz?

No chłopaki, od poniedziałku idę pierwszy raz na siłownię. Dacie mi jakieś porady jak się nie zabić?

 

Znajdź dobrego instruktora i nie szarżuj przy pierwszej wizycie, bo zakwasy po 2 dniach Cię zabiją :).

Link to post
Share on other sites

Jak mierzysz?

 

Znajdź dobrego instruktora i nie szarżuj przy pierwszej wizycie, bo zakwasy po 2 dniach Cię zabiją :).

 

Fałdomierz, pomiar pojedynczy "na boczku" oraz potrójny - klatka, brzuch, udo ... wyciągam z tego średnią i to traktuje jako w miarę wiarygodne a przynajmniej mam porównanie ja vs ja.

Link to post
Share on other sites

u mojego lekarza, który mnie składał do kupy, w zależności od stanu w jakim przyjdziesz tydzień-dwa zabiegów (codziennie) plus ze dwa-trzy tygodnie z dala od siłki

on nie uznaje wersji "nastawić kręgi" i wio odpoczywać, niemniej takich też znajdziesz

Nie mogłeś tego napisać na początku? Miałem znacznie czarniejsze myśli w głowie. :D

Na razie skierowanie do ortopedy i przepisane tabletki na ból i stan zapalny (Dicloduo) + zwolnienie na dwa tygodnie. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Fałdomierz, pomiar pojedynczy "na boczku" oraz potrójny - klatka, brzuch, udo ... wyciągam z tego średnią i to traktuje jako w miarę wiarygodne a przynajmniej mam porównanie ja vs ja.

 

spróbuj Parrillo

http://www.linear-software.com/online.html

 

imo bardziej miarodajna, choćby do późniejszego przyrównania gdzie i ile ubyło/przybyło

Link to post
Share on other sites

 

Wczoraj trening interwalowy ( insanity max 30 sweat intervals ) na 88% tetna maksymalnego przez 30 minut. Momentami dochodzilo do 94. Kondycja i wytrzymałość wchodzą na nowy level 8)

http://i.imgur.com/SFv7Xid.jpg

Link to post
Share on other sites

Strasznie mnie zalało ostatnio mam około 20% Bf

Waga 112kg

Wzrost 201cm

Biceps 43cm

Przedramie 39

Plecy 126cm

Udo 68cm

Pas 94

łydka 44cm

Byłem głupi trzymałem ponad 4500kcal i efekty są nawet niema już kraty na brzuchu jak najlepiej obcinać kalorie stopniowo czy odrazu ?

Edytowane przez KoksarPL
Link to post
Share on other sites

stopniowo, jak przy takiej nadwyżce utniesz z miejsca więcej to się możesz nawet pochorować od tego, policz sobie nowe zapotrzebowanie, a następnie ucinaj tak po 200-300kcal co kilka dni, potem utnij jeszcze trochę węgli i powoli zaczniesz "wytapiać smalec", możesz też powertować wątek, sporo było o tym jak ustawić sobie makro pod redukcję BF

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...