Skocz do zawartości

iPod Touch 4G jako przenośna konsola


Co do grania ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybrać do grania w szkole, autobusie i podróży,

    • Stary telefon + iPod Touch 4G
    • Nowy telefon z Android


Recommended Posts

Witam!

Od dłuższego czasu szukałem telefonu z możliwością grania w gry. Lecz niestety nie znalazłem żadnego telefonu który by mi w 100% pasował.

 

Pomyślałem czy nie zostawić obecnego telefonu i kupić iPod Touch 4G 16GB. (oczywiście jailbreak + cydia ;])

_____________________________________________________________________________________________

 

I tu chcę się Was spytać jak taki iPod sprawdza się w grach. Czy wszystkie nowsze gierki śmigają.

 

Oprócz gier chciałbym posłuchać na tym urządzeniu(bo po to głównie jest) muzyki ? Jak z jakością na słuchawkach i głośniku?

 

Ponadto jak wygląda sprawa z filmami ? Odtwarza DivX/XviD? Czy obsługuje płynnie 720p ?

 

I ostatnia rzecz do której służył by mi iPod... Jak wygląda przeglądanie internetu ? Czy ma flash?

 

I jeszcze jak długo bateria wytrzymuje ?

 

_______________________________________________________________________________________________

 

Dzięki i pozdrawiam! ^^

 

P.S. Za każdą pomoc plusy... +++++

Link to post
Share on other sites

Ja jestem za nowym telefonem z androidem.

Posiadam htc desire, sciagnalem sobie eumlator gier z psx'a i smiga wysmienicie.

Przegladanie internetu, odtwarzanie filmow na stronie odbywa sie bez problemowo.

Telefon nagrywa filmy w 720p, ale nie jestem pewien czy odtwarza DivX/XviD.

Edytowane przez Sony156
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Do gier w ogóle nie polecam ci telefonu (Chyba, że Sony Xperia Play). Kup sobie Nintendo DS. Tania konsolka. Duża biblioteka mega grywalnych gier. Na telefonie gra ci się szybko znudzi, paluchami będziesz zasłaniał ekran. Moim zdanie telefony to gier są bezsensowne a Apple zrobiło jakiś cud, ze przekonali do tego ludzi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...