Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop do 2,5kzl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 onyony

onyony
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 20:44

witam !
jako że ostatni post w tym temacie "proszę o pomoc" był 29 Wrz 2008r a ja mam ten sam problem tylko ze 25 lis 2008 wiec pisze.
chodzi o to ze szukam jakiegoś Laptopa do 2500zl służyć ma raczej do serfowania po necie, słuchania muzyki czasem jakiś aplikacji biurowych i od czasu do czasu żeby zagrać w jakąś gre.
użytkownikiem ma być moja dziewczyna wiec i estetyka się troszkę liczy.
czy jest teraz na rynku jakiś produkt który spełnia te wymagania ?

pozdrawiam i czekam na odp !
  • 0

#2 Darkeners

Darkeners
  • Bywalec

• 140 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 21:27

Nie znam się za bardzo na laptopach, ale pewnie jakiś Dell lub HP, one nie wyglądają źle, choć bardziej wolałbym della. Proponuje spytać się na forum PCLabu, ze względu, że dużo więcej osób tam się wypowiada.
  • 0

#3 Darkeners

Darkeners
  • Bywalec

• 140 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 21:31

http://allegro.pl/it... ... 6m_cy.html

http://allegro.pl/it... ... y_48h.html

Odrazu mówię, że się aż tak dobrze nie znam, ale ten pierwszy wydaje się być w miarę.
  • 0

#4 Misza

Misza
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 26 listopad 2008 - 17:45

A po co linkować do Allegro? Nie lepiej po prostu podrzucić linkę do e-sklepu Della? W Polsce? :) Tak czy siak - lepiej sprawdź po prostu ich ofertę oficjalną, tam możesz sobie model i parametry juz powybierać konkretnie.
  • 0

#5 Darkeners

Darkeners
  • Bywalec

• 140 postów

Napisano 26 listopad 2008 - 18:53

Szczerze mówiąc zapomniałem, że Dell otworzył sklep dla nas, po drugie jednak może tam być drożej. Dla przykładu tam mój monitor kosztuje chyba prawie 2400zł bez Vatu, a dałem 1900 za nowy z gwarancją etc.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych