Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

router Linksys WAG354G v2 - jak sprawdzić - Annex A czy B ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 scanya

scanya
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 16:30

Witam.
Zakupiłem uszkodzony router WAG354G v2, uszkodzenie miało powstać podczas "konfigurowania Neostrady" a router miał być na Annex A.
Podczas próby wgrania nowego softu przez tftp okazało się że router nie chce przyjąć softu na Annex A.
Oryginalny soft na Annex B wgrał się bez problemu i router się podniósł. Podłączenie do gniazdka telefonicznego przyniosło oczekiwany rezultat - to znaczy żadnego.
Trochę zabawy, dwukrotny upgrade softu, najpierw przez tftp a później przez przeglądarkę i mam chodzący router z oryginalnym softem na Annex A.
Tym razem Neostrada uruchomiła się bez problemu, tyle że tłumienie linii jest zdecydowanie większe niż na routerach WAG354G czy WAG200G (18 db zamiast 10-11 db).
Jeśli ktoś wie jak sprawdzić na jaką linię to jest router, to proszę o info.
  • 0

#2 MarDeb

MarDeb
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 05 sierpień 2009 - 13:18

Pisałęś do pomocy technicznej Linksysa?
  • 0

#3 bchrubas

bchrubas
  • Pasjonat

• 772 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • 3DMark 06:4229

Napisano 05 sierpień 2009 - 20:13

Witam.
Zakupiłem uszkodzony router WAG354G v2, uszkodzenie miało powstać podczas "konfigurowania Neostrady" a router miał być na Annex A.
Podczas próby wgrania nowego softu przez tftp okazało się że router nie chce przyjąć softu na Annex A.
Oryginalny soft na Annex B wgrał się bez problemu i router się podniósł. Podłączenie do gniazdka telefonicznego przyniosło oczekiwany rezultat - to znaczy żadnego.
Trochę zabawy, dwukrotny upgrade softu, najpierw przez tftp a później przez przeglądarkę i mam chodzący router z oryginalnym softem na Annex A.
Tym razem Neostrada uruchomiła się bez problemu, tyle że tłumienie linii jest zdecydowanie większe niż na routerach WAG354G czy WAG200G (18 db zamiast 10-11 db).
Jeśli ktoś wie jak sprawdzić na jaką linię to jest router, to proszę o info.

Jeśli na pudełku/obudowie nic nie ma to proponuję poszukać po numerze seryjnym. Tak przy okazji - tłumienie 18dBm nie jest wcale takie duże :rotfl:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych