Skocz do zawartości

Kolega kupił zestaw komputerowy - nie wierzy mi że źle zrobił


Recommended Posts

Czadowy komp, zasiłka padaka, grafa jest max wypas do grania w najnowsze tytuły tylko że 800x600 :]. Płyta też zajefajna, wystarczy do stockowego traktowania

Link to post
Share on other sites

Co powiedziec... źle zrobił i tyle... mój kolega też... nie kupił na allegro, ale porazdzil sie tych z pcgowna i ma teraz 6850 do zestawu za 2500... :sciana: jak ja to wsadze do tego za 1600... Nie chce mu już mowic, bo troche rozpieszczony i podniecony tym kompem, ale co... gra na 1200x1000 i crysis mu chodzi 40fps na ultra :D daj mu poczytac jakies testy, moge nawet zalozyc temat "komp do 1600" odeslesz go tam i niech sobie poczyta porownanie tych kart co ona ma i co wy mi dacie :D pozdro :rotfl::menda:

Link to post
Share on other sites

Ależ proszę uprzejmie... się da :)

 

Procesor:

AMD Athlon II X3 435 /2.9GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/

230 zł

 

Płyta główna:

MSI 870-C45 /AMD870/

210 zł

 

Pamięć RAM:

Corsair 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

149 zł

 

Dysk twardy:

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.12

135 zł

 

Karta graficzna:

Vertex3D Radeon HD6770 512MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI/DP

359 zł

 

Obudowa:

SilentiumPC Brutus 410 Pure Black (bez zasilacza)

139 zł

 

Zasilacz:

XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU

190 zł

 

A tego cudu z allegro to... ręce opadają. Archaiczna płyta, na słabym chipsecie (a to jakby nie mówić najważniejszy element PC'ta), wątpliwe PSU (bo właściwie nie wiadomo jakie, ale cudów nie oczekujmy) i karta graficzna dobra... do HTPC, ale nie gier. Procesor obleci (koniec końcu to stary dobry Athlon X4, co z tego że rebrandowany), po co aż 8GB RAM? Nie kumam.

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

Po co 8gb ram? Po to aby tacy ludzie jak kolega autora kupowali :] To nic, ze nigdy ich nie wykorzysta i starczyloby do tego zestawu nawet 3 gb albo mniej ale wiadomo, dla takich laikow liczy sie tylko ilośc , tak samo z predkoscia procesora.

I dobijaja mnie karty low profile w takich zestawach - ale co tam, wazne , ze ma az 1GB PAMIECI :D

"MAKSYMALNA GŁĘBIA KOLORÓW 48 BIT !" łaaaaał

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...