Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG Flatron W1934S Monitor robi co chce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 GTX780

GTX780
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 17 październik 2020 - 16:11

Witam, przyszedłem po pomoc w sprawie monitora który obecnie szaleje, a nie stać mnie na kupno nowego.
Problem to przede wszystkim samoczynne włączanie się opcji w monitorze. Najpierw były komunikaty "Processing auto image adjustment" których nie sposób było wyłączyć. Pojawiały się w różnych odstępach czasowych, aż w końcu bywało tego dużo jakby ktoś ciągle przyciskał jeden przycisk. Na początku wchodziłem w menu monitora, potem jednak przyciski przestały działać jak powinny... nie dało się nic osiągnąć oprócz wyłączenia monitora na przycisku auto/set. Obecnie trochę lepiej działają przyciski ale monitor nadal szaleje... tym razem spamuje mi ustawianiem trybu wyświetlacza day text/normal/day photo/night text/night photo/night movie/day movie, co jest jeszcze gorsze. 

Początkowo myślałem, że to może coś ze software ale po podłączeniu do laptopa oraz użyciu drugiego kabla nadal problem pozostaje. Wszystko zaczęło się od przypadkowego kliknięcia myszką na przeglądarce ale to chyba nie ma znaczenia. Czy jest na to jakiś sposób? Może odłączenie przycisków w monitorze?

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych