Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Głośniki + karta dziwiękowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 DrYry

DrYry
  • Amator

• 47 postów

Napisano 09 październik 2020 - 20:35

Witam w przeciągu miesiąca będę składał kompa i tu pytanko bo się sporo zmieniło chcę kupić głośniki pod nowy sprzęt w granicach 600 zł. +- 100. Do tego od razu kartę dźwiękową nie wiem jaką bo tego nigdy nie kupałem zawsze jechałem na zintegrowanej, mikrofonu nie zamierzam kupować czy tam korzystać ale nie wiem co wymyśli syn za kilka lat co do słuchawek to może w niedalekiej przyszłości kupie żeby wieczorami zaszyć się.

Coś przeglądałem i tak soundbara nie chcę bo mam pod tv. sony jakieś tam i powiem wam że porażka.

https://proline.pl/e...-czarne-p951513

https://proline.pl/e...iki-2-0-p951458

https://www.morele.n...8850195-322000/ te miałęm na oku ale są trochę za wielkie na moje biurko 

I czy muszę dokupić przewody lepszego typu? 

• 0

#2 zaroowka

zaroowka
  • Wredne Bydlę

• 122 postów
  • Miejscowość:Dzika Północ

Napisano 11 październik 2020 - 04:03

Nie. Przewodów nie potrzebujesz lepszych.
Wszystkie głośniki, jakie wymieniłeś są ok.
Poleciłbym Solo 7c, ale nie masz na nie miejsca... Ponoć. No to Edki 1600 i 2600 wcale mniej nie zajmą. Są po prostu niższe.
I szczerze mówiąc - każde z nich są dobre.

• 0

...o tempora, o mores...
Debian! Pentax! Habanero! HeadFi!
DIY addict, don't ask, will bite!

#3 DrYry

DrYry
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 11 październik 2020 - 13:11

No to też zależy od monitora jak będzie 34 cali to mało miejsca na biurku dla tego rozważam 27, no będę myślał nad tmi solo 7c może coś wykabinuje. A jaką kartę dźwiękową wybrać pod te głośniki
  • 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8356 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 11 październik 2020 - 20:11

Kartę? Wewnętrzna?
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 DrYry

DrYry
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 11 październik 2020 - 20:41

Nie wiem nie znam się na tych kartach widzę że są jakieś na usb i PCI
  • 0

#6 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8356 postów

Napisano 12 październik 2020 - 05:54

Jaki budżet?
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#7 DrYry

DrYry
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 12 październik 2020 - 09:15

Tak do 200 zl
  • 0

#8 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8356 postów

Napisano 12 październik 2020 - 16:21

Fxaudio dac x3.
  • 0

#9 DrYry

DrYry
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 17 październik 2020 - 20:37

Podziękował
To jeszcze jakie słuchawki byście polecili do 300 zł. Bez mikrofonu jest mi nie potrzebny zastosowanie gry. Głośniki padlo na edki1600 no i karta do tego całego zestawu była by jak kolega wyżej polecał Fxaudio dac x3
  • 0

#10 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8356 postów

Napisano 17 październik 2020 - 21:27

Pojawił się nowy x3 pro, obczaj. W słuchawkach spory wybór, jeśli funowe to nieśmiertelne hd9999.
  • 0

#11 DrYry

DrYry
  • Autor tematu
  • Amator

• 47 postów

Napisano 19 październik 2020 - 15:46

tego nowego x3 pro, nie mogę nigdzie znaleźć, poczytałem o tych słuchawkach na kropka i spoko hd9999 zamówione, dam znać po testach 

• 0

#12 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8356 postów

Napisano 19 październik 2020 - 19:41

X3 jest na allegro.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych