Skocz do zawartości

Ograniczenia w edycji postów na forum


Recommended Posts

Kwestia jest aka, napisałem posta na forum, ale po pewnym dłuższym czasie stwierdziłem, że coś bym chciał w tym poście zmienić/poprawić/dodać/usunąć. No i wtedy jest ZONK, bo się okazuje, że nie mogę posta edytować, ponieważ upłynął jakiś tam limit czasowy ustalony przez kogoś. Nawet jak mój post jest ostatni w danym wątku, to po upływie pewnego czasu nie jestem w stanie go edytować - po prostu nie wyświetla się klawisz "edytuj", nie ma takiej opcji no i pozdro. Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu mają służyć te obostrzenia?

Link to post
Share on other sites

 

 

czemu

 

Gdyby była nieograniczona możliwość edycji postów, to w wątkach byłby straszny śmietnik.

Ktoś pisze jakąś głupotę, inny użytkownik go poprawia, więc ten pierwszy ktoś edytuje post, a poprawiający wychodzi na idiotę, bo poprawia kogoś, kto pisał coś mądrego i już mamy gotowy konflikt...

 

Głupi tego nie wymyślił ;)

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to jeśli twój post jest ostatni a chciałbyś coś dodać czy sprostować to klepiesz Edit: i treść a automatycznie doklei się do niego (pod warunkiem że jest ostatni), chyba że się mylę to mnie naprostujcie proszę.

 

Postów starszych nie można edytować z oczywistych przyczyn.


Edit:

 

No i @@jacekgothic, mnie ubiegł:)

Link to post
Share on other sites

 

 

jeśli twój post jest ostatni a chciałbyś coś dodać czy sprostować to klepiesz Edit: i treść a automatycznie doklei się do niego (pod warunkiem że jest ostatni), chyba że się mylę to mnie naprostujcie proszę.

 

Bez "edit" też się posty połączą i znów jest możliwość normalnej edycji przez kilka godzin.

Natomiast warto dodać "Edit", przynajmniej wiadomo, co było zmienione. W dziale "Giełda" dopisek "Edit" jest wymagany.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Z tego co pamiętam to jeśli twój post jest ostatni a chciałbyś coś dodać czy sprostować to klepiesz Edit:
Teoretycznie tak, tylko po upływie pewnego czasu przycisk "Edit" znika, jest tylko "Zgłoś", "Cytuj" i "Odpowiedz".

:!::right: Żeby nie było nieporozumień: Cały czas mam na myśli sytuację, kiedy mój post jest ostatni w wątku, czyli nie pojawiły się pod nim żadne inne odpowiedzi.

 

 

 

Bez "edit" też się posty połączą

 

No to obczaj sobie ten wątek: http://forum.benchmark.pl/topic/224348-disco-polo-nikt-nie-s%C5%82ucha-a-ka%C5%BCdy-zna/page-4

Ostatni post mój, tylko sprzed ok. dwóch tygodni. Nie mogłem go edytować, więc niewiele myśląc po prostu palnąłem drugi i nic się nie połączyło, są dwa moje wpisy jeden po drugim. Co robię źle?

Link to post
Share on other sites

 

 

Bez "edit" też się posty połączą i znów jest możliwość normalnej edycji przez kilka godzin. Natomiast warto dodać "Edit", przynajmniej wiadomo,

 właśnie o to pisane "Edit;" mi chodziło - nie doprecyzowałem.

Też mi się wydaje że się to zawsze łączyło nawet jak już postu nie można było edytować.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...