Skocz do zawartości

Myszka pod FPS 300zł


Recommended Posts

§  Budżet: 200-300


 


§  Jakiej myszki obecnie używasz: dm 1 pro s


 


§  Jaką masz obecnie podkładkę: dm pad XL


 


§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  400


 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Glównie fps (csgo,warzone,sporadycznie lol)


 


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 przyciskow pod kciukiem


 


§  Chwyt: palm z clawem


 


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


 


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Uszkodzenie lewego przycisku myszy


 


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Może byc bezprzewodowa ale nie musi 

Edytowane przez grzybek389
Link to post
Share on other sites

"rival 600"

W dobie tak wielu propozycji myszy ultra-lekkich, model już nieadekwatny, podobnie jak wymienione myszy Logitecha.

 

"razer viper"

Model niewątpliwie udany, lecz jakość komponentów jest bardzo przeciętna - zastosowany w myszy Glorious optyczny enkoder F-Switch jest bardziej żywotny od mechanicznego enkodera Kailh, przycisk pod rolką w modelu Viper to również nieżywotny Tactile.

Przewód nie będzie tak elastyczny, jak w przypadku Model O, a optyczne mikro-przełączniki nie są tak chrupkie.

Można więc powiedzieć, iż dopłacając do Razera, otrzymujesz lepszą jakość tworzywa lecz gorszą podzespołów.

Link to post
Share on other sites

Po przesiadce z Logitecha G403 na Rival 600 jestem bardzo zadowolony zwłaszcza, że możesz dopasować ją wagowo chciałem kupić rival 650 możesz ją mieć pod kablem bądź bez niestety nie było na stanie 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony dobrze dopasowana pod rękę super precyzja aczkolwiek jest trochę droższa niż twój budżet :/

w dodatku masz 2 sensory +program którym ustawiasz sobie Dpi/kolorki itp.(to w sumie jest w każdej myszce)

Edytowane przez Rustic123
Link to post
Share on other sites

Jak wspomniałem, Rival 600 obecnie jest bardzo nierozsądnym wyborem.

"w dodatku masz 2 sensory" - jak się okazało, zupełnie niepotrzebny "feature".

 

"I w tej cenie jest to najlepsza myszka w razie czego moge dolozyc parenascie zloty do lepszej myszki bo sensor jest identyczny co w mojej obecnej myszce i zastanawiam sie czy w tej cenie nie dostane lepszego sensora"

Nie ma potrzeby, PMW3360 zapewnia bezproblemowy "gameplay".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...