Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemanko!

Mam straszny dylemat, zakupiłem telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite i chcę jak najszybciej zabezpieczyć jego ekran, ponieważ zdarzało mi się w przeszłości uszkadzać ekrany telefonów.

Nigdy wcześniej nie kupowałem żadnej ochrony ekranu na telefon, więc jestem dość zielony w temacie, ale z tego co wyczytałem to najlepiej kupić szkło hybrydowe, jednak nie ma go do tego modelu w ofercie polecanego przez wielu producenta mk3. Na allegro można znaleźć wiele ofert, ale przeważają złe opinie.

Stąd moje pytanie, czy ktoś może polecić coś do ochrony ekranu do tego konkretnego modelu, zależy mi żeby to była prawdziwa ochrona (np. w razie upadku) i produkt był dopasowany do całego ekranu (zaokrąglony ekran). Czy faktycznie najlepszym wyborem jest szkło hybrydowe? Czy ktoś może polecić jakiś konkretny produkt? Czy może jednak warto zakupić jakiś inny produkt z mk3 https://sklep.3mk.pl/akcesoria-do-xiaomi-mi-note-10-lite ? Czy jednak coś innego? Cena schodzi na dalszy plan, jako że uważam, że warto wydać 50 zł więcej żeby chronić telefon za 1,5k zł, ale jeśli faktycznie wraz z cerną rośnie jakość ;)

Link to post
Share on other sites

Ja do Mi Note 10 Lite zakładałem szkło na klej UV https://allegro.pl/oferta/szklo-nano-uv-3d-pelne-do-xiaomi-mi-note-10-lite-9546039015

 

Dokładnie z tej aukcji, pasuje do ekranu idealnie, jedyną wadą (na ten moment, czyli jakieś 2mc używania) jest sam montaż - rzuć okiem na YT jest sporo filmów jak to zrobić poprawnie, trzeba m. in. zakleić głośniki, przyciski itp.

 

Są też droższe szkła tego typu, które w zestawie mają obudowę ułatwiającą montaż.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...