Skocz do zawartości

Kupić Viste czy czekać na win7


Recommended Posts

Nie, nie rozpakowuj, tylko wypal obraz w Alcoholu 120%, Nero czy czymś podobnym.

Instalujesz to jak zwykłego windowsa podczas startu systemu wchodzisz do BIOSu i ustawiasz priorytet bootowania na CD/DVD. Postępujesz zgodnie z poleceniami na ekranie.

Link to post
Share on other sites

Nie, nie rozpakowuj, tylko wypal obraz w Alcoholu 120%, Nero czy czymś podobnym.

Instalujesz to jak zwykłego windowsa podczas startu systemu wchodzisz do BIOSu i ustawiasz priorytet bootowania na CD/DVD. Postępujesz zgodnie z poleceniami na ekranie.

Aha a bootowanie mam juz ustawione

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie. Jak zaczynałęm ściąganie pisało że ściąga 3gb i że ściąganie mi sie skończy o 9rano a wchodze teraz i sie ściągneło 2,7gb. WTF A ile u was zajmowało?

A Cd-Key kiedy dostaniemy podczas instalacji czy trzeba sie zarejestrować na stronie miscrosoftu?

Link to post
Share on other sites

jeśli nie masz klucza to zainstaluj Windowsa bez niego (jest taka możliwość pop orstu nie wpisujesz klucza ) a wpiszesz go później jak się zarejestrujesz.

 

Jeśli ściągałeś wersje 32 bitową to dobrze Ci zajmuje jeśli 64 bit to za mało

Link to post
Share on other sites

czemu na 64bit za mało?

Pomocyyyy wyskakuje mi błąd taki: NO DEVICE DRIVERS WERE FOUND. MAKE SURE THAN THE INSTALLATIO MEDIA CONTAINS THE CURRENT DRIVERS AND CLICK OK

co mam zrobic stery pociś dyskowi? Albo coś w Gpartedzie źle robie włączam go i wywalam jedną partycje potem robie nową i go wyłączam.

Prosze o szybką pomoc!

Link to post
Share on other sites

Musiał Ci się nie pobrać do końca. Wersja 64bit ma 3,04GB.

Pobierz jeszcze raz nie przez downloader MS tylko bezpośrednio z FTP:

 

32bit:

http://wb.dlservice.microsoft.com/dl/download/release/windows7/4/0/c/40c1e714-7910-4b38-9b5e-67fa522e6a44/7100.0.090421-1700_x86fre_client_en-us_retail_ultimate-grc1culfrer_en_dvd.iso
64bit:

http://wb.dlservice.microsoft.com/dl/download/release/windows7/e/b/5/eb58e76e-17fa-409b-855f-11fbe84d1c93/7100.0.090421-1700_x64fre_client_en-us_retail_ultimate-grc1culxfrer_en_dvd.iso
Link to post
Share on other sites

A to skąd niby jest? Apple?

Mi tylko te linki działały, przy downloadzerze MS co chwile przerywało połączenie.

A mi z tych linków źle pobrało a to z microsoftu idzie miodzio narazie tylko ten net 512mb! :roll:

 

A jak zrobić tym Gpartedem taką partycje żeby widział ją win 7 przy instalacji?????

Link to post
Share on other sites

A to Win 7 nie ma menadżera dysków, że musisz to robić jakimś zewnętrznym soft'em? Zrób w menadżerze przy instalacji i wszystko będzie dobrze.

 

A mi z tych linków źle pobrało a to z microsoftu idzie miodzio narazie tylko ten net 512mb! :roll:

Co narzekasz na taki net? 99% benchmarka by taki chciała pewnie :wariat::/
Link to post
Share on other sites

A to Win 7 nie ma menadżera dysków, że musisz to robić jakimś zewnętrznym soft'em? Zrób w menadżerze przy instalacji i wszystko będzie dobrze.

 

A mi z tych linków źle pobrało a to z microsoftu idzie miodzio narazie tylko ten net 512mb! :roll:

Co narzekasz na taki net? 99% benchmarka by taki chciała pewnie :wariat::/

 

ma, i to tak bezmozgowy ze bardziej sie nie da ( prosciej )..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...