Skocz do zawartości

I cyk na warsztat trafia Orange i Play i przeniesienie numeru i robienie wała


Recommended Posts

Sprawa niby prosta przeniesienie numeru ... 

Z Play do Orange

 

I co ano idziemy do Orange i mówimy że mamy numer w Play (na kartę - piszę gdyż zaraz zrobi się to istotne) i chcemy do Orange. 

No najpierw Panie na kartę no wicie rozumiecie nie ma sensu bo trzeba i tak doładowywać co miech (30 dyszki). 

No dobra to na umowę ... 25 złociszy no fajnie mniej OK.

Podpisujemy umowę i czekamy na przeniesienie numeru.

Dzień ... cyk mamy SMS NIE i wyp..lać 

No co? 

Dobra dzwonimy do Orange miły Pan ok ponowimy ... myślę sobie tak mówi no to próbujmy.

Odczekujemy 2 dni i co ... zgadnijcie ? No oczywiście wyp... lać.

Nie 

Dobra Kontakt z orange ... już w.. wiajace ponowimy wniosek to się Pytam a co to da ... ja moge tylko ponowić wniosek miła Pani  odpowiada. 

Dobra pytam kto odrzuca wniosek i dlaczego (szczegółowo co się nie zgadza ?) nr buta albo długość zaganiacza czy może kolor włosów ... Pani nie wie Play odrzuca i co nam Pan zrobi ?

Se myślę OK zadzwonię do Play-a może oni coś wiedzą ?

Dzwonimy i pytamy ... i tak Pesel OK ale Play nie ma Nr dowodu (wi ?) i nie prowadzą go to może być powód (czyli jak pisałem długość zaganiacza) ale mało ... Pani a Pan przenosi do tego Orange to na co ? Się mnie Pan pyta ? 

No jak to mówię na co przecież nie włożę se taj karty do bidetu ? Pan mówi ale nie o to chodzi na jaki rodzaj umowy ? No to mu mówię na umowę ... 

A nie to nie przejedzie bo przeniesienie musi być z karty na kartę !

Się pytam że co ? No taki są zasady 

e... a...

Zaznaczę że w Orange doskonale wiedzieli z czego przenoszę numer to znaczy że z Play-a gdzie było to na kartę ....

O nie sobie myślę no tak się w buca nie dam robić. 

Dobra dzwonię do orange i mówię ... Pan e... a... już nie działa dział przeniesień proszę zadzwonić jutro, nie miły Pani to wy do mnie zadzwońcie.

 

I mają dzwonić.

 

Resumując niby proste przeniesienie karty okazuje się nie lada wyczynem co ciekawe w orangu wisi umowa (ciekawe co będzie jak przeniesienie nr nie przejdzie)

No to już postaram się dowiedzieć jutro. 

 

Oczywiście winnych nie ma, orange chce złapać klienta o play no nie wiem utrzymać go ? Widać obie firemki lecą w gumeczki.

 

Ale ja im nie popuszczę, o dalszych losach poinformuje gdyż chyba warto.

Link to post
Share on other sites

Ale to jest zwykła chamówa i robienie z człowieka idioty nazywajac po imieniu 

Ale spokojnie dziś sie udam do obu sieci i tak będę łaził aż im przejdzie. I pewnie może to nie jest warte zmarnowanego czasu ale to już traktuję jako wyzwanie i im nie odpuszczę. Dla zasady. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ale to jest zwykła chamówa i robienie z człowieka idioty nazywajac po imieniu 

 

korpo - zawsze coś wymyślą i czekają ile skarg do UOKIKu wpadnie i ile mogą za to dostać "premii", podlicza się to pod kreską 

i jeśli wyjdzie na plus to działamy! :]

 

Ja do dziś siedzę na prepaid, żadnych terminówek! - telefon kupuję jaki mi się podoba i @allinclusive za 30ziko.... argument to doładowaniach jak dla mnie śmieszny, stałe zlecenie doładowania 30-tego leci z automatu i zapominam o temacie. A jak mi coś odwiną to środkowy palec. Umowę terminową to można podpisać o pracę.

 

UPC też ostro tyłek piecze, że na bezterminówce siedzę - już nawet próbowali mnie Państwo amebo-konsultanci zastraszyć, że pewnego dnia to mi może internet przestać działać :!:  :cry:  :rotfl:, albo będę nanosić zmiany na umowie bez mojej wiedzy :o  (za to akurat dostali od UOKIKu po dupsku). :majty:

Link to post
Share on other sites

Nie miałem problemu nigdy z przenoszeniem numeru pomiędzy sieciami jak i ofertą więc raczej albo jakiś tuman to robi albo na złość.

Uciekałem z Ery jak ich Te-złodzieje przejęły z abo na kartę do Play-jakośtobędzie, a potem na 3 letniego tripa z "dziewicą" gdzie utrzymanie numeru wyszło mnie może z max 50zł, bo głownie neta doładowywałem za 1zł/1GB :rotfl: Teraz cholera 3+1zł miesięcznie mnie zdzierają ale znów niestety wróciłem do Play-jakośtobędzie (dowiedziałem się w zasadzie przypadkiem, że Virgina wykupili niedawno) choć jest szansa, że coś się polepszy z jakością neta jak ich teraz inni wykupili.

Ogólnie to jedyny przypał był taki, że jak przenosiłem ostatni raz to już wszystkie simy były rejestrowane więc musiałem iść do punku osobiście, a że praktycznie wszędzie one są to przy okazji wizyty w markecie to zaliczyłem więc spoko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...