Skocz do zawartości

Monitor nie wyświetla obrazu


Recommended Posts

Na AM4? :roll:

A gdzie ja napisałam, że chodzi mi o płytę główną? Chodziło mi o PINy na procku.

Nóżki, nie piny, to co innego jest. I jak pisałem, jakby choć jedna nóżka się skrzywiła nie wsadziłbyś procesora w socket.

Miałam na innym forum zdolniache co mu się to udało. Nie pytaj, nie wiem jak on to zrobił.

Czyli nawet nie wyciągać go i nie sprawdzać? W takim razie skąd te ciągle restarty?

Idź do serwisu, niech Ci wgrają nowy BIOS.
Link to post
Share on other sites

 

 

PINy na procku.

 

CPU AMD maja nózki, nie piny. Nie mylmy pojęć, zwłaszcza udzielając rad na dużym forum komputerowym.

 

 

 

Miałam na innym forum zdolniache co mu się to udało. Nie pytaj, nie wiem jak on to zrobił.

 

Wcześniej Damian pisał ze procesor wszedł bez żadnych oporów, także szanse na to ze wsadził proca z krzywa nóżką są zerowe.

Link to post
Share on other sites

CPU AMD maja nózki, nie piny. Nie mylmy pojęć, zwłaszcza udzielając rad na dużym forum komputerowym

Ok, będę tutaj używać pojęcia "nóżki".

Wrócę do domu zobaczę czy to jakaś filozofia wgrac ten bios, jeśli tak to zaniosę do serwisu jeśli nie to spróbuję sam. Gdzies w biosie sprawdzę jaka mam aktualna wersję?

Tuż po wejściu powinieneś mieć. Ale jak pisali przedmówcy lepiej nie ryzykować z aktualizacja BIOSu przy niestabilnym kompie, może to się skończyć tragicznie.
Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry serwis... Nie podmienili zasilacza, bo wychodzi z niego masa kabelków, na dodatek z różnymi wtyczkami. Kto to ogarnie? Musieliby dzwonić po fachowca z Warszawy. Dlatego ciagnęli zapałki i wybrali zasilacz jako przyczynę. Mam nadzieję, że dobrze skasowali za diagnozę z zapałek

Ok. Dodałeś później, że jednak zrobili testy. Trzeba było od razu o tym napisać, bo wcześniej pisałeś "prawdopodobnie zasilacz".

Link to post
Share on other sites
Bardzo dobry serwis... Nie podmienili zasilacza, bo wychodzi z niego masa kabelków, na dodatek z różnymi wtyczkami. Kto to ogarnie? Musieliby dzwonić po fachowca z Warszawy. Dlatego ciagnęli zapałki i wybrali zasilacz jako przyczynę. Mam nadzieję, że dobrze skasowali za diagnozę z zapałek

Ok. Dodałeś później, że jednak zrobili testy. Trzeba było od razu o tym napisać, bo wcześniej pisałeś "prawdopodobnie zasilacz".

Diagnoza jest za darmo, nie wzięli nic. Ale napisałem że zasilacz inny podłączyli i wszystko działało dobrze, więc nie bardzo rozumiem Twoja wiadomość.
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przyszedł zasilacz, wymienili na nowy. Właśnie wszystko składam, ale zauważyłem dziwna rzecz. Procesor słabo siedzi w sockecie w płycie głównej.. Znaczy się jak to zapnę to nie mogę go ruszyć ręka, ale jak dam na niego pastę i chłodzenie to gdy wyciągam chłodzenie to procesor przykleja się do spodu chłodzenia, czyli mimo to że jest zamknięty w sockecie to i tak sam wychodzi.. Dlaczego tak się dzieje?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...