Skocz do zawartości

Nowe GPU + Długi HDMI czy Xbox Series S pod TV FHD?


Recommended Posts

Cześć, nie wiem czy umieszczam post w dobrym dziale. Przejdźmy do rzeczy. Posiadam komputer o specyfikacji: 

MSI B450 A-PRO MAX
Ryzen 5 3600
2x8 Aegis G Skill 3200mhz
SSD NvMe 512GB + 1TB HDD
Chieftec Bronze 650W

-No i gwóźdź programu - poczciwy radeon r9 280x.

W przypływie emocji zamówiłem preorder w media expert nowego Xbox Series S. Mam fajne stanowisko przy biurku, ale nie dawno powiesiłem sobie telewizor 1080P nad łóżkiem i chciałbym czasami pograć w coś na lężąco :P Tak teraz myślę, czy nie lepiej wyszedłbym na zakupie długiego HDMI (15m powinno starczyć, może 20) + pada od Xbox One + nowego GPU za ~1200,1300zł. Co myślicie?

Link to post
Share on other sites

no można można ale ile masz do tego tv oraz jakiej wielkości?

 

Bo zeby robiło wrażenie to musi być dość blisko a nie 8m

 

Ja mam obecnie 50 cali w sypialni a wcześniej było 43 i grało sie przednie w jakieś prostsze gry

42' LG FHD z czasów jak modne było 3D w telewizorach, a co do odległości to mam bezpośrednio nad łóżkiem na uchwycie ze ściany z boku łóżka, tak, że jakby spadł to na moje nogi

Link to post
Share on other sites

 Tak teraz myślę, czy nie lepiej wyszedłbym na zakupie długiego HDMI (15m powinno starczyć, może 20) + pada od Xbox One + nowego GPU za ~1200,1300zł. Co myślicie?

 

Zdecydowanie ciekawiej wyglada opcja zmiany gpu, za tyle wyrwiesz przy odrobinie farta 1080Ti i hulaj dusza ;) Kabel w miare porzadny 150zl+?

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie ciekawiej wyglada opcja zmiany gpu, za tyle wyrwiesz przy odrobinie farta 1080Ti i hulaj dusza ;) Kabel w miare porzadny 150zl+?

a jaka jest roznica w kablu? Pytam serio.

W FPSy czy MMO i tak będę pykał przy biurku na monitorze, a telewizor sprzed 7 lat ze średniej półki nie wymiata obrazem, więc myślałem, że obsłuży to jakiś kabelek za 50zł :) 

Link to post
Share on other sites

Kiepskie kable "padaja"? Przynajmniej ja tak miewalem, tez komp do TV podlaczony 3 kiepskie kable padly, kupilem porzadny i spokoj :) Nie wiem czy to byla wina przewodow, czy wtyczek, fakt ze 3 kable przestaly mi dzialac. Najpierw byl efekt, ze obraz uciekal, a potem padaly calkiem. 

Edytowane przez zygarek
Link to post
Share on other sites

A dla mnie na ten moment to jest jedno wielkie gdybanie. Nikt nie wie co zaoferuje Xbox series nawet w podstawowej wersji. Taka sama historia tyczy się kart graficznych. O rtx 3070 na razie ani widu ani słychu a i z 3080 jakieś kwiatki wychodzą. Ja bym się na chwile wstrzymał z decyzjami. Zamowiles tego eksa z preorderze napewno przez neta. Poczekaj niech go wysla, potestujesz a jak się okaże lipa to od dasz.

 

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Pad od Xboxa z adapterem już do mnie leci, kable to samo. A z samym GPU to chyba poczekam do premiery tańszych rtxów 3xxx, może wtedy rtx 2070 będzie do kupienia za te 1200zł. Czy macie lepszą koncepcje?

 

Zwykle 2070 to i teraz za 1200 da sie wyrwac chyba bez wiekszego problemu, nawet super`ke widzialem dzis za 1400 na olx. A tak swoja droga, jak wyjdzie 3060... za te 1800 i bedzie miec wydajnosc 2080super, to stare 2060/2070 poleca na ryj. (a przynajmniej powinny  ;) ) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...