Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

Ja tam jutro oddam reckę myszy TT eSPORTS Black Element i podkładki Conkor w jednym. W ogóle musiałem ją pisać od nowa, bo plik się spierdzielił poprzez awarię prądu...

 

Pozostało mi tylko wybrać zdjęcia i porobić jakieś hiperłącza i inne pierdoły. A no i jeszcze końcowa tabelka z + i -. Może mi ktoś powiedzieć jak zrobić taką ładną?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanie starczy do testów 3dmark11 ,Ungine Heaven,Aida64,Cinebench 11.5,Battlefield 3 (single) Battlefield Bad Company 2 (single)choć moge multi zrobić,ale nie wiem za bradzo czy będą dobre bo ping mi skacze :( ,Crysis benchmark tool,crysis 2,Dirt 2,Far Cry 2 starczy tyle ? Co ewentualnie z benchmarków dodać ?

Edytowane przez kubagole
Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanie starczy do testów 3dmark11 ,Ungine Heaven,Aida64,Cinebench 11.5,Battlefield 3 (single) Battlefield Bad Company 2 (single)choć moge multi zrobić,ale nie wiem za bradzo czy będą dobre bo ping mi skacze :( ,Crysis benchmark tool,crysis 2,Dirt 2,Far Cry 2 starczy tyle ? Co ewentualnie z benchmarków dodać ?

starczy chłopie, na te testy poświęcisz i tak sporo czasu więc nie przesadzaj :P

Link to post
Share on other sites

Komentarz dobry "Ta płyta ma dodatkowo lepszą kartę dźwiękową [...]" :o gdzie ona jest bo ja jakoś nie widzę :> Swoją drogą recenzja niezwiązana z tematem - czy pojawi się również na benchmark.pl?

Dzwiękówka jest znośna :) A recenzja nie pojawi się na BMK, @tomcug wyczerpał temat :P

Link to post
Share on other sites

Komentarz dobry "Ta płyta ma dodatkowo lepszą kartę dźwiękową [...]" :o gdzie ona jest bo ja jakoś nie widzę :>

Jak byłem na konferencji w Warszawie to ten cały Fatal1ty mówił, że na płytach z tej serii montowane są lepsze karty dźwiękowe. Kłamał? :(
Link to post
Share on other sites

Informacje się zawsze sprawdza :)

Na stronie producenta masz: (Realtek ALC892 Audio Codec). Czyli "szału nie ma", większość nowych płyt głównych jest w to wyposażona. Poza tym ja tam informacji o karcie dźwiękowej nigdzie nie widzę :> Jest tylko info o tzw. integrze. No chyba, że to jest ta "lepsza karta". ASRock Game Blaster nie jest dodawany do tej płyty...

Link to post
Share on other sites

Informacje się zawsze sprawdza :) Na stronie producenta masz: (Realtek ALC892 Audio Codec). Czyli "szału nie ma", większość nowych płyt głównych jest w to wyposażona. Poza tym ja tam informacji o karcie dźwiękowej nigdzie nie widzę :> Jest tylko info o tzw. integrze. No chyba, że to jest ta "lepsza karta". ASRock Game Blaster nie jest dodawany do tej płyty...

Ale, że niby o co Ci chodzi bo chyba nie chwytam?

Info o integrze jest takie na jakie zasłużyła, a Ty się czepiasz, jakby to była recenzja sprzętu Audio.

Zaś ASRock Game Blaster to żadna rewelacja, bardzo dobrze, że jej nie dodali do płyty bo tylko by podniosła i tak wysoką cenę tego "mobo".

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Kłamał?

No on już niedługo jogurty będzie sygnował swoich nickiem %-)

 

Wszystkie kondensatory na płycie maja ferrytowy rdzeń o podwyższonej trwałości

No to rzeczywiście pr0 el0 płyta... kondensatory z rdzeniem, ale czad :wariat::D
Link to post
Share on other sites

Diego_90, pomyliłem się - rzecz ludzka. Nie sprawdzam specyfikacji każdego jednego mobasa (niby powinienem, ale szkoda mi na to czasu).

 

BTW, mógłbyś podłapać żart o Fatal1tym, a nie drążyć temat? :P

Edytowane przez koziro
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...