Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

Dokladnie tak jest, moj tekst pol roku czekal

 

Finalnie po zatwierdzeniu dostalem za niego 5 pkt

 

 

Nie to, ze robie te teksty tutaj jakos specjalnie dla kasy, korzysci, ale taki prog punktowy juz po prostu wjezdza mi na ambicje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś... ładnie powiedziane.

 

Już kilka razy pojawiły się pakiety mini recenzji. Czy one też czekały ponad miesiąc? Dlaczego to tak długo trwa. Jak jest zła mini-recenzja to napisać co trzeba poprawić, jak jest dobra to wstawić.

 

Sens traci pisanie mini recenzji na temat na czasie bo nim zostanie opublikowana to jej największa wartość przepadnie.

Link to post
Share on other sites

Witam, jestem pół roku PO napisaniu mini-recenzji słuchawek. Odpowiedź redakcji dostałem po jakichś paru miesiącach "ZA KRóTKI TEKST, BRAK OCENY PRODUKTU (Plusy, Minusy, Ocena)"

Jako że poświęciłem trochę czasu na napisanie tekstu oraz ogarnięcie fotek do niego, zależało by mi na tym, żeby w końcu ktoś go opublikował. I tu pytanie - jest jakaś sztywna granica typu ile znaków MUSI mieć mini-recenzja? W końcu to ma być test pisany hobbystycznie przez osoby, które nie posiadają jakichś zaawansowanych aparatur i urządzeń laboratoryjnych.

Tak poza tym, to ten tekst jest na prawdę fajny i z 'jajem', chciałem żeby osoby rozważające zakup słuchawek znalazły odpowiedzi na swoje pytania oraz przy okazji nie pozasypiali przy czytaniu 3000znakowego tekstu. /Takie zdarza mi się pisać ale tylko o myszkach dla graczy:D

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie minimalna granica długości recenzji jest taka jak żadna, a pratycznie... nikt tego tak na prawdę nie wie nie licząc kilku redaktorów co najwyżej.

 

to ma być test pisany hobbystycznie przez osoby, które nie posiadają jakichś zaawansowanych aparatur i urządzeń laboratoryjnych.

Niby tak, ale też trzeba trzymać jakiś poziom. Takie "mini recenzje" to były gdy pierwsi użytkownicy dodawali tam swoje recenzje, chociaż szczerze przyznam, że nie wiem jak przeszła recka zatytułowana "Gry na PC a ilość pamięci na karcie graficznej".

 

BTW popatrz na recenzje słuchawek np. Diego 90 i postaraj się rozwinąć kilka myśli ;)

Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

Witam, jestem pół roku PO napisaniu mini-recenzji słuchawek. Odpowiedź redakcji dostałem po jakichś paru miesiącach "ZA KRóTKI TEKST, BRAK OCENY PRODUKTU (Plusy, Minusy, Ocena)"

Lol, niezły joke ;/
Link to post
Share on other sites

Tą recenzję słuchawek wrzuciłem kiedyś na swojego bloga.

http://forum.cdaction.pl/blog/kapitanzgon/index.php?showentry=34782 Nie sądzę, żeby jakoś szczególnie odstawała pod względem długości czy jakości tekstu.

 

O słuchawkach nie potrafię się jakoś szczególnie rozpisywać, ale wydaje mi się, że napisałem wszystko, co potencjalny nabywca tego sprzętu chciałby wiedzieć.

Edytowane przez PL-ayeR
Link to post
Share on other sites

"Za sprawą mocnego basu świetnie brzmią wybuchy, strzelaniny, krzyki itd." No i pozamiatane…

Brak słuchawek odniesienia i recenzja już nie ma większego sensu.

Raz piszesz o super dźwięku później już trochę schodzisz na ziemię: "Typowe dla słuchawek dla graczy: mocny solidny bas, przeciętne wysokie tony i kulejące średnie."

Co do tego modelu "słuchawek dla graczy" to tragiczna jakość wykonania, średnia wygoda użytkowania no i oczywiście kiepska jakość dźwięku. "in plus" cena, ale i tak za 100 zł można kupić już słuchawki a nie produkt słuchawko podobny (chociaż jest bardzo ciężko).

 

 

 

Jakby kogoś interesował nowy zestaw JBL lub najmocniejsze stereofoniczne "pierdziawki" Logitecha to zapraszam:

http://testit.ostrog.net/index.php/recenzje/30-recenzja/audio/glosniki/99-pc-audio-test-zestawow-20?showall=1&limitstart=

 

Edytowane przez Diego_90
Link to post
Share on other sites

Odniosłem słuchawki;)

Nie zgadzma się z Tobą. Jakość wykonania nie jest tragiczna tak samo jak nie jest tragiczna jakość dźwieku. Testowałem dużo droższe słuchawki marki tt eSports. To dopiero była tragedia. Tutaj dźwięk na prawdę daje radę, zwłaszcza w grach, za to je chwalę. Ostatecznie słabiej wypadają pod kątem słuchania muzyki. Podsumowując wszystko, tak jak powiedziałeś, "schodzę na ziemię".

Link to post
Share on other sites

Sprawdź sobie słuchawki (jeśli jesteśmy dalej w dziedzinie "for gamers") AKG GHS 1, Corsair Vengeance 1500. Takie przykłady za około 300 zł ;) tt eSports to "szał" nie jest ;)

Skoro twierdzisz, że dla Ciebie "Fatalitki" grają dobrze to pozostaje Ci się tylko cieszyć (i to nie jest sarkazm) :) jak człowieka raz wciągnie wir "audio" to jest już później ciężko - wiem z własnego doświadczenia :o słuchaweczki, wzmacniacze itp. a dobre audio niestety się ceni :/

btw "Odniosłem słuchawki;)" nie rozumiem o co chodzi :>

Link to post
Share on other sites

Odniosłem do pokoju obok <suchar>

Diego, cały kłopot w tym, że nie mam jak 'sprawdzić' wymienionych przez Ciebie słuchawek. Najlepsze słuchawki, dedykowane graczom, jakie miałem na głowie to Razer Carcharias i choć dużo lepsze pod każdym względem od hs800 (i ponad 3 razy droższe), to i tak do ideału brakowaa[...]ało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...