Skocz do zawartości

miniRecenzje - zapowiedzi


Recommended Posts

Wiesz, zawsze jest ten lęk po publikacji recenzji: "Nie no, co napisze Bakak...." ;D Chociaż moim zdaniem jego oceny są za bardzo srogie ;D Ale to dobrze że ktoś pilnuje merytoryki tekstów, bo redakcja w treść przecież nie wnika. A jeśli on ci dowali swoim komentarzem to następnym razem jest większa motywacja, żeby się przyłożyć do recenzji. ;D

Moje oceny są surowe, bo tylko takie do was docierają :P Najpierw się buntujecie, później troche przyznajecie mi racje, a później prosicie o pomoc przy redagowaniu tekstów. Tak było z Lightning-iem, AssassiN-em i rafbgo. Ci co nie prosili o pomoc bezpośrednio, wyciągnęli wnioski z samych komentarzy jak np: PJSPP :)

 

Choć w dalszym ciągu uważam, że jego stwierdzenie o mojej pierwszej recenzji jako o masakrycznej jest nieodpowiednie. Dalej nie napisał co tam jest takiego "masakrycznego". ;D

 

Nie napisałem nic więcej pod twoją pierwszą recenzją bo najzwyczajniej w świecie nie miałem na to czasu :/ A nie podobał mi się Twój sposób wypowiedzi, styl pisania, skaczesz z myśli na myśl, niepotrzebnie rozwlekasz zdania, a tekstowi brakuje gładkości. Często trzeba się zatrzymywać i czytać zdanie ponownie, aby zrozumieć o co ci chodziło. Jednak z tego co zauważyłem nowa recka kierownicy jest nieco lepsza. Jeszcze nie przeczytałem w całości więc nie wypowiem się, ale początek jest obiecujący :)

 

Pozdro

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że recka kierownicy bardziej się spodoba - włożyłem w nią więcej pracy niż w poprzednie ;D Mam nadzieję że poleci plusik. Swoją drogą denerwuje mnie to, że tylko w moich reckach jest mało ocen i komentarzy - wszędzie indziej jest ich więcej ;D

 

PS Dzięki za opinię, zapamiętam ;D ;P

Edytowane przez wilkolak22
Link to post
Share on other sites

O... a ogólnie jak wypadł w testach?

 

Wcześniej nie miałem czasu i dlatego dopiero teraz odpowiadam. A za odpowiedź niech posłuży fragment z minirecenzji:

"Pod względem funkcji bezpośrednio związanych z fotografowaniem EOS 650D radzi sobie bardzo dobrze. Szybkości działania jest na wysokim poziomie. Jakość zdjęć również. 650D należy także pochwalić za skuteczny i szybki autofokus, dobrze działający automatyczny balans bieli i pomiar światła. Szybkość zdjęć seryjnych - 5 kl/s, mogłaby być wyższa, ale nie rzutuje zbytnio na ocenę samego aparatu. Jednym słowem fotografowanie tym modelem to duża przyjemność. Możemy się skoncentrować na najważniejszym, czyli kadrowaniu.

Funkcja filmowania to fajny dodatek i nic ponad to. Dla mnie mogłaby nie istnieć, a w jej miejsce wolałbym dostać, np. zapis w postaci niestratnej (np. tiff), czy wyzwalania migawki ruchem/bezruchem w określonym fragmencie kadru (taki bajer dają skrypty CHDK - "nieinwazyjne" rozszerzenie firmware'u kompaktów CANONa, napisane przez pasjonata).

Ogólnie EOS 650D to bardzo dobry produkt."

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zalman LQ310 - wyższość cieczy nad powietrzem?

Niebawem pojawi się recenzja, nowego, kompaktowego, wodnego schładzacza procesorów Zalman LQ310!

Jako przekąska - kilka zdjęć:

 

Zalman LQ310

http://i49.tinypic.com/21d4isk.jpg

 

 

Platforma testowo/porównawcza (AC Freezer 64 Pro)

http://i50.tinypic.com/2zpqv49.jpg

 

Platforma testowa

http://i49.tinypic.com/333k1lf.jpg

 

Dzisiaj minął pierwszy dzień testów. 

"Kowalski! Jakieś sugestie?"

Link to post
Share on other sites

Wypadałoby zamontować to wszystko jednak w obudowie(zamkniętej), żeby to miało jakieś odniesienie do rzeczywistości i np. porównać do takiego bez obudowy - ciekawe jakie byłyby różnice.

 

Testy napewno podkręconego procesora i porównanie temperatur. Jak masz pastę inną, może lepszą to też możesz sprawdzić jaka będzie różnica i zweryfikować jakość tej dołączonej do zestawu.

 

Można pokusić się o test z różnymi wentylatorami, albo chociaż porównać max. temp. przy różnych prędkościach obrotowych. Dodatkowo wiadomo, jak masz sprzęt to sprzętowo, jak nie to na słuch ocenić głośność.

Link to post
Share on other sites

Wszystko co napisałeś już miałem w planach. Jedyne czego nie uda mi się zrobić to zmierzyć głośności sprzętowo i wsadzić tego do obudowy, bo odsyłając nową obudowę na reklamację, wysłałem własne dystanse do mobo... (bez komentarza proszę).



Dobrze jest, skombinowałem dystanse i będzie w obudowie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja tak myślę czy nie dodać jeszcze prezentacji video karty tyle że w nagranych wszystkich klipach zbyt często mówię "yyy...". 

Zawsze możesz w jakimś programie do obróbki video wyciąć ścieżkę dźwiękową i wstawic nową np. "eee...." :D

 

 

A z innej beczkio to ja jestem po testach a w trakcie pisania minirecenzji słuchawek Creative Aurvana Live.

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Tak może poza tematem ale w końcu kupiłem tą samą kartę dźwiękową którą testowałem (Creative SB Zx) ;)

Zajęło mi to nieco ponad rok, ale w końcu ją kupiłem (niestety, nie nową tylko powystawową z 3 miesięczną gwarancją, ale zawsze coś) ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...