Skocz do zawartości

Czy istnieje taka strona?


Recommended Posts

Nie znalazło Ci bo w minimalnych wymaganiach masz:

  • Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Miejsce na dysku: 60 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Zintegrowane karty graficzne wymagają dodatkowych 2 GB systemowej pamięci RAM. Przedstawione powyżej wymagania są szacunkowe i mogą ulec zmianie przed premierą.

Czyli Twój Atlhon i karta są za słabe

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites

fey, nie każdy miał bogatych rodziców. 

Ale czemu np gra "kingdoms and castles" na minimalnych mi wyciąga około 45 fps (i to na średniej mapie gdy miasto jest już duże), chociaż oficjalnych wymagań mój sprzęt nie spełnia:

 

Amd athlon dual core 7750, 2,70 ghz

4 gb ram

Geforce gt630 2048 mb, specjalnie kupowałem bo wcześniej była zintegrowana

Link to post
Share on other sites

Bo to kingdom jest z 2017 roku i ma słab wymagania:

  • System operacyjny: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core 2 Duo, 2.0GHz lub AMD Athlon 64 X2 6400+, 2.5GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: nVIDIA GeForce GTX 260 256mb lub ATI Radeon HD 5670 256mb lub Intel HD Graphics 4600
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni
Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites

No mi na komputery poza tym, który rodzice kupili, jak miałem 10 lat nikt nie dawał, więc nie wiem, co mają rodzice z tym wspólnego. Po prostu masz przestarzałe podzespoły, które są niewydajne i nie ma w tym żadnej złośliwości z mojej strony, opisuję realia ot tyle.

 

Nie porównuj tych dwóch gier, bo one są pod technologicznym względem zupełnie inne, a wymagania Kingdoms and Castles są znaacznie niższe niż Mount and Blade II: Bannerlord.

Link to post
Share on other sites
Ale czemu np gra "kingdoms and castles" na minimalnych mi wyciąga około 45 fps

Dlaczego Jasio dostał pałę ze sprawdzianu, a Małgosia dostała 5+? Dlaczego Lamborghini Aventador wyciąga ponad 300 km/h, a Dacia Logan tylko jakieś nędzne 140? Porównywanie dwóch zupełnie innych gier (nawet jeśli są z tego samego mniej-więcej okresu) jest z reguły bezcelowe. Każda gra ma inne wymagania i inaczej będzie działać na danej konfiguracji.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...