Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Trójkąt przy karcie graficznej

Najlepsza odpowiedź andrei, 20 wrzesień 2020 - 15:59

Odinstaluj przez ddu w trybie awaryjny te sterowniki. Potem ściągnij starszą wersje sterowników, ale nie instaluj geforce experience

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 janek20

janek20
  • Zapaleniec

• 1230 postów

Napisano 20 wrzesień 2020 - 17:25

Problem rozwiązany, z kartą graficzną wszystko w porządku, wina sterowników odinstalowałem i zainstalowałem nowe i wszystko działa.
Dzięki Panowie, a szczególnie @andrei

mówisz? A tego 760 masz od nowości ?bios jest modowany?

• 0

#22 andrei

andrei
  • Dyskutant

• 197 postów

Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:05

Problem rozwiązany, z kartą graficzną wszystko w porządku, wina sterowników odinstalowałem i zainstalowałem nowe i wszystko działa.
Dzięki Panowie, a szczególnie @andrei

Cieszę się że mogłem pomóc. Możesz jeszcze spróbować teraz zrobić jakiegoś benchmarka na gpu, jeżeli nic nie będzie się działo to znaczy, że z grafiką wszystko ok, a winowajcą w 100% były sterowniki :)

• 0

#23 pendzel_3

pendzel_3
  • Maniak

• 3133 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 10:54

Zanim odbębnisz sukces i zaczniesz testować GPu jakimiś wypalankami jeszcze pomierzył bym zasilacz czy trzyma w ogóle napięcia. To jest okres w którym własnie te stare OCZ-ty zaczynają padać.

• 0

Ryzen 7 1700@3,9GHz 1,34V ** Fortis 3 HE1425 v2 ** MSI B450-a pro ** Crucial ballistix sport LT@3533 c15 ** Zotac gtx 1070 amp! **

Vero M2 600W ** NVMe XPG SX8200 Pro  + HDD 1TB ** SPX M40 pure black/6x 1200 sigma pro*

<RAM>Na pytania typu"Czy dany ram będzie u mnie działał na pewno? Odp:na pewno są podatki i śmierć, zamawiaj z możliwością zwrotu</RAM>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych