Skocz do zawartości

Trójkąt przy karcie graficznej


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez andrei,

Recommended Posts

Cześć!
Może opiszę sytuację,
Normalnie gram sobie w gierke, minimalizuje żeby coś międzyczasie zrobić, i nagle taki freez ekranu na dobrą minutę, jako że jestem niecierpliwy zresetowałem komputer.
Po włączeniu działał mi tylko jeden monitor z trzech, rozmazany ekran który przestawił się na o wiele mniejszą rozdzielczość, i teraz moje pytanie co się stało i czy da się to naprawić? 

 

Na ten moment udało mi się przywrócić rozdzielczość 1920x1080 ale dalej jeden monitor działa i jest dalej trójkąt.

 

Załączam zdjęcie jak to wygląda

 

Pozdrawiam!

https://zapodaj.net/34279359ec957.png.html

Edytowane przez karison
Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że albo wywaliło Ci sterowniki od grafy i pracujesz na domyślnych windowsowych albo grafa pada. Nie pojawia się kod 43 przy twojej grafie? Odinstaluj za pomocą DDU sterowniki od grafy i zainstaluj ponownie. Napisz czy jest ok. 

Link to post
Share on other sites

Również dvi

Po tym jak GeForce experience namawiał do uruchomienia ponownego pojawiły się paski,

 

Jakimś cudem udało mi się włączyć tryb awaryjny z obsługą sieci

 

Wykrzyknik zniknął w menadżerze!

 

I pytanie co zrobić, ponieważ strach resetować, to może odinstalować sterowniki i zaianstalowac na nowo z oryginalnej płytki?

 

 

https://zapodaj.net/ad1818c7af9a9.jpg.html

 

Może jest jakiś program co monitoruje system karty graficznej i może zobaczyć z poziomu awaryjnego

Edytowane przez karison
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakimś cudem udało mi się włączyć tryb awaryjny z obsługą sieci Wykrzyknik zniknął w menadżerze!

Tryb awaryjny nie ładuje sterowników. Karta jest widoczna, ale nie jest w pełni obsługiwana bez sterowników. W normalnym trybie sterownik wykrywa problem z kartą i dlatego jest wykrzyknik.

Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany, z kartą graficzną wszystko w porządku, wina sterowników odinstalowałem i zainstalowałem nowe i wszystko działa.

Dzięki Panowie, a szczególnie @andrei

 

Cieszę się że mogłem pomóc. Możesz jeszcze spróbować teraz zrobić jakiegoś benchmarka na gpu, jeżeli nic nie będzie się działo to znaczy, że z grafiką wszystko ok, a winowajcą w 100% były sterowniki :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...