Skocz do zawartości

GPU do 2400zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ultragame,

Recommended Posts

Nigdzie, bo premiera za miesiąc.

 

Aktualnie może upolujesz 2080Ti za tyle z używek, może 2080 Super.

Z nówek nie ma nic ciekawego w tej cenie, bo dużo tańszy 5700XT potrafi coraz częściej pokonywać 2070 Super i tego drugiego bym nie brał.

Tu sobie zobacz porównanie 5700XT z 2070 Super



Odczytaj prywatną wiadomość ;) Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Nie chcę kart z rynku wtórnego.

Na chwilę obecną 3070 jest nie dostępny a wersji FE nie chcę.Też nie wiadomo czy kwota za niereferenty zostanie przekroczona.

Myślałem właśnie o 5700xt lub 2070Super i czytałem wcześniej,że ceny za te karty będą niższe a wcale tak się nie stało,co wybrać waszym zdaniem.

 

 

Wysłane z mojego RMX2001 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał 5700XT, tańszy, a w niczym praktycznie nie ustępuje 2070s.

 

Dobre wersje to Gaming X od Msi, Aorus od Gigabyte choc Gaming też ok, Pulse i Nitro od Sapphire, Red Devil od Powercolor. Osobiście jestem fanem Red Devila za całokształt i wygląd, ale Aorus zrobił na mnie dobre wrażenie jeśli chodzi o temperatury i kulturę pracy, bo lekko powyżej 60 stopni. No i 4 lata gwarancji czego inny producent nie daje.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Z 2070 Super (nie pomyl tej serii bez wzmianki o "Super") dobre są KFA2 Gamer Black Edition z 3 wentylatorami, MSI Gaming X Trio, czy Zotac AMP Extreme. Jak za duże ceny Gainward Phantom albo Palit GameRock. Zotac ma największy limit mocy.

Spójrz jaka różnica w cenie z 5700XT i wybierz co Ci się podoba bo one są wszystkie dobre. Ja bym kupił Gainward Phantom, bo mi na wyglądzie nie zależy a ok chłodzi.

Ale z drugiej strony jak patrzę na te ceny powyżej często 2,5 tysiąca to tak średnio bym powiedział :) W ogóle bym nie patrzył na te karty, są totalnie za drogie.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Raczej nie. Jak patrzę na te problemy z dostępnością kart to można sobie poczekać i do grudnia, albo dłużej. Albo się chce mieć kartę na już, albo czekać na nie wiadomo co. Jak ta będzie za słaba to najwyżej zmienisz. No chyba że nie potrzebujesz jej teraz i przeczekasz te kilka miesięcy.

Poza tym stara seria kart będzie wycofana, o tym pamiętaj, nie zobaczysz raczej obniżek cen. Więc będziesz "skazany" na tego 3070, jeśli będzie dostępny. Premiera w połowie października bodaj, a dostępność może być sporo później. AMD niby też szykuje coś, ale nie wiadomo kiedy. Jak pasuje Ci czekanie te kilka msc to ok.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Drogo w cholerę i nieopłacalnie, bo przecież 3070 ma być lepszy, a za 2300zł. Twoja kasa.

Jak już musisz brać to GameRock to prawie to samo co JetStream, 50mhz mniejsze taktowanie rdzenia. Jest jeszcze GameRock Premium który ma najwyższe z nich. Ale jak będziesz podkręcał to te różnice da się łatwo zniwelować, to też obojętnie którą weźmiesz z tych będzie ok.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o cenę to zgodzę się z tobą.

Mam chyba farta bo w moim mieście był w małym sklepie komputerowym ten PALIT SJS za 2400zł kupiłem.Jak będę w domu to zacznę się bawić

3070 będzie lepsza to na pewno ale 2070 też niczego nie brakuje z tego co widziałem w teście tej karty.Czekać już mi się nie chcę i nie wierzę że niereferenta dobrego kupię za 2400 bo te będą pewnie z 200zł droższe.

Mam nadzieję że będę zadowolony niebawem dam znać jak wrócę do domu

 

Ed.

Chłopaki ten SJS jest świetny!

Temperatury rzeczywiście niskie i cichutko czego się nie spodziewałem.Prawdę napisał @nukalol.Tylko czemu cały czas pracują mi wentylatory w karcie nawet w idle? gdzie w sterowniku wyłączyć pracę wentylatorów?

Edytowane przez ultragame
Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie poszedłeś w używki bo byś sobie kupił 2080S dobra wersję za 2000 zł z dwu letnia gwarancja. Ja tak zrobiłem karta jak nowa Msi X trio. No bestia ;) teraz przez ten upgrade chyba muszę zmienić monitor na 1440p bo się karta nudzi , sprawdzałem przy pomocy DSR to FPS praktycznie taki sam w FHD i 1440p. I nawet nie pomaga że monitor mam 144Hz , po prostu mój ryzen 3600 ma problem ja wykarmić w FHD. Więc wyjście albo grać z DSR co robię albo zmienić na monitor 1440p. Bo chyba jakość na takim monitorze będzie lepsza jak na DSR

Link to post
Share on other sites

Musisz zmienić tryb biosu, jest taki przełącznik na przeciwnej stronie karty od podpinania zasilania. Ale rób to przy wyłączonym PC.

A Jetstreamy są super, to jest jasne. Szkoda, że taka cena... ja bym się bił z myślami ;)

 

 

 

cichutko czego się nie spodziewałem

 

Panie, Palit robi uber chłodzenia w wyższym segmencie. Wiele osób jednak nie lubi tej nazwy i ma problem ;)

Edytowane przez korzychxp
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście jest tam mały przełącznik po przestawieniu go wentylatory nie pracują,dzięki.

Do cen nie chcę wracać bo pisałem o tym wcześniej.

Jestem zadowolony z karty jej wydajności jak i kultury pracy.Z tego co mi wiadomo zapłaciłem tyle co była w dniu premiery to dlaczego miałbym bić się z myślami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...