Skocz do zawartości

Wymiana philips 349x7fjew/00 (21:9) na aoc cu34g2x (21:9), jest sens??


Recommended Posts

Skrobniesz niedbale 1 zdanie i ktoś ma ci z zapałem doradzać??? Zastosowanie monitora? Budżet?

Juz tłumacze ;) Mam monitor Phlipsa 3440x1440 100hz, zastanawiam sie czy jest jakikolwiek sens sprzedać go i kupić aoc cu34g2x 3440x1440 144hz?? monitor głównie słuzy mi do gier i filmów. Ogólnie nie wyobrażam sb innego monitora niż ultrawide. Budzet to max 2200-2250

Edytowane przez zetmckey66
Link to post
Share on other sites

Ogólnie nie wyobrażam sb innego monitora niż ultrawide.

 

 

 

Zgadzam się w pełni z powyższym :)

 

Generalnie IMHO szkoda zachodu ze sprzedażą monitora itp. dla 44Hz odświeżania. Twój monitor ma frreesync więc nawet na kartach nvidii powinieneś odpalić gsync compatible. Zależnie jeszcze od karty graficznej - jak masz coś mocarnego pokroju RTX 2080Ti lub polujesz na Amperee to fajnie mieć 34 ultrawide 144Hz  (jak kupowałem swój monitor były cholernie drogie - prawie 4 k kosztował a był najtańszym 34 21:9 144Hz). Jeżeli sprzęt mniej okazały i nie zamierzasz go w najbliższym czasie wymieniać to zostałbym przy obecnym.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się w pełni z powyższym :)

 

Generalnie IMHO szkoda zachodu ze sprzedażą monitora itp. dla 44Hz odświeżania. Twój monitor ma frreesync więc nawet na kartach nvidii powinieneś odpalić gsync compatible. Zależnie jeszcze od karty graficznej - jak masz coś mocarnego pokroju RTX 2080Ti lub polujesz na Amperee to fajnie mieć 34 ultrawide 144Hz  (jak kupowałem swój monitor były cholernie drogie - prawie 4 k kosztował a był najtańszym 34 21:9 144Hz). Jeżeli sprzęt mniej okazały i nie zamierzasz go w najbliższym czasie wymieniać to zostałbym przy obecnym.

Wiesz, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy odwzorowanie kolorów między moim monitorem a np tym Aoc jest takie same, albo na podobnym poziomie  . Jeżeli chodzi o karte to w planach jest zakup RTX'3080

Edytowane przez zetmckey66
Link to post
Share on other sites

Chcesz kupić monitor, który mam odrobinę lepsze odświeżanie i przeciętny input lag. Ja uzbierałbym fundusze na coś lepszego jeżeli ma to być do gier na wysokim poziomie z 3080 na pokładzie

Jeśli sprzedam swój i wyjdzie ze bd musiał dopłacić tylko 100-150 zł, to chyba warto. A ogólnie ty coś byś polecał?

Edytowane przez zetmckey66
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...