Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Dobry telefon do 2000

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 newguy

newguy
  • Nowicjusz

• 16 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 13:43

Dzieńdobrywieczór
Szukam dobrego telefonu do 1500, w ostateczności do 2000. Najlepiej nie chiński, żeby nie trzeba było go ładować codziennie, najlepiej z Anroidem 10.
Myślałem nad Szajsungiem Galaxy S9, ale przeraża mnie myśl, że będzie trzeba go ładować co 5 minut.
Przesiadam się z Galaxy S6, jeśli to jest istotne. :)

• 0

#2 AudiAWX

AudiAWX
  • Pasjonat

• 849 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 18:30

Jednak jak to ująłeś poszedłbym w chiński. Huawei P30, P30pro lub Nova 5t. Euro RTV AGD jakieś 1300 za 5t w promocji a różnica względem P30 to ekran IPS i brak karty pamięci, chociaż i tak Huawei tam ma już swoje NM zamiast SD i drogie jak UJ, bo za 128 dałem 250. P30 super, przynajmniej dla mnie, a można wyrwać za okolice 1600 co powoduje że nic go nie przebije na zasadzie jakość cena. P30PRO jakieś 1800, ale zagięty ekran go u mnie zdyskwalifikował. Nie lubię, nie praktyczne, nie podoba mi się...
  • 0

#3 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3589 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 08:16

Najlepiej nie chiński, żeby nie trzeba było go ładować codziennie

To jak często ładujesz telefon zależy od pojemności baterii, ale przede wszystkim od tego jak korzystasz z telefonu.

Zobacz POCO F2 PRO 6/128 / Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 / OnePlus Nord 8/128, a jak nie chcesz czegoś chińskiego, to zobacz koreańskiego Samsung Galaxy M51 (nie jest to flagowiec, ale słabszy od S6 nie będzie)

• 0

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych