Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

piszę tutaj ,gdyż facebook odsyła mnie do swoich systemowych odpowiedzi w stylu   "Baśni FAQ  1000 i jednej tej samej ściemy" (gotowe odpowiedzi itp).

Wierzę ,że Wy jako najbardziej obeznani w  tematach pomożecie mi bardziej niż ich help center.

 

W skrócie:

mam konto osobiste+2 fanepagowe (w menedżerze firmy),

2 tygodnie temu ktoś mi się włamał na konto  ustanawiając nowego głównego  administratora czyli siebie(haker/bot). Nie potwierdzałem,żadnych zaproszeń,miałem podejrzane,wiec nie ruszałem ale raz na mailu otrzymałem  maila "z prośbą o resetowanie hasła",zrobiłem jak trzeba w powiadomieniu "jesli to  nie ty prosiłeś o zmianę poinformuj nas",a w związku z tym przyszła zmiana hasła podwójna weryfikacja itp.

Ja również mam przypisany "tytuł" administratora ,ale za chiny ludowe nie mogę usunąć  "wroga" z mojego profilu.

 

Po tygodniu czasu zmienił nazwę  pierwszego i  dodał sobie drugiego administratora obaj maja wymyślne nazwy:

"t t " oraz  "11 11111"


Oczywiście ,że chciałem ich usunąć ,ale w tym przypadku nie ma możliwości (załącznik nr 2).

Następnie zaczął dodawać w ciągu jednego dnia chyba 5 reklam zdziwnych tematycznie.Facebook je zablokował za co duży plus.

Koniec końców dalej mam tych administratorów.

Mógłbym opuścić menadżera PHU46(załącznik 1),ale czy wtedy nei stracę swoich fanpagowych stron lub czy nie wskoczy na mój osoisty profil?

Może ma ktoś pomysł na usunięcie tego problemu?

Facebooka prosiłem o usunięcie tych administratorów, ale nic się nie wydarzyło.




-usunięcie konta MENADŻER FIRMOWY jest  niemożliwe( jako administrator i właściciel nie mogę)

-nie mogę zmienić nazwy "Menadżera firmy" i usunąć wrogich administratorów

-nie mogę usunąć kont reklamowych

 

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Najlepiej usunąć ten cały chłam jakim jest "fejsbuk"  :D

Heheh mogło by go nie być,no ale niestety ktoś mi się włamał i muszę go wykurzyć lub usunąc te podstrony

Najlepiej usunąć ten cały chłam jakim jest "fejsbuk"  :D

Heheh mogło by go nie być,no ale niestety ktoś mi się włamał i muszę go wykurzyć lub usunąc te podstrony

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...