Skocz do zawartości

ZMIANA KARTY NA RTX 3080


Recommended Posts

Hehe, to co się Pan pytasz czy jest sens - kupuj :D

 

Jeśli chodzi o zasilacz, to do RTX 3080 jest zalecany 750W, ale poczekejamy na testy, bo może się okazać, że 650W wystarczy.

A pytam bo wolę się upewnić i nie wiedziałem jak sprawa z zasilaniem wygląda. Dziękuje bardzo miłej nocy!

Link to post
Share on other sites

Z 3080 będzie b. szybko ale w większości gier do tej pory wydanych Ale spoko, 3080 będzie prawdopodobnie ciężko dostępna, niedługo premiera Cyberpunka i okaże się na ile 20x0 sobie radzą, no i przede wszystkim 3070-3080. Może będzie podobnie do Control. Gra siądzie bardzo na rt w gpu i 1080p <80fps bez dlss jak to jest z 2080ti@control;)

Link to post
Share on other sites

RTX 3080 do tego? 

Jaką masz obudowę?

Jakie obecnie GPU?

 

Jaki będzie ten drugi monitor? pod szkło WQHD 144Hz spokojnie wystarczy RTX 3070.

Tak rtx 3080 planowo za rok kolejne aktualizacje sprzętu, zmiana procka dołożenie ramu.

Aktualna obudowa to SilentumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB

Moje gpu to rtx 2080 super.

Nie wiem nie wiem, nie planuje jeszcze konkretnego modelu wiem po prostu że będę kupował. 

 

Z zasilaczami trzeba poczekać w sumie do testów, ale raczej do Ryzen 5 3600 wystarczy 650W. GTX 3080 może ciągnąć 350-400W w maksymalnym obciążeniu, Ryzen 5 3600 pewnie nawet po OC poniżej 200W, bez OC max 140W.

A właśnie mam jeszcze chłodzenie SilentumPC Fera 3 HE1224 v2, a procesora podkręcać nie zamierzam.

Link to post
Share on other sites

To pytaj przed zakupem bo teraz to gdybanie.

 

 

 

Przecież to i tak ogarnie 1440p 144Hz w większości gier.

Nie wstawiłem przecinka, rtx 3080 planuje zakupić teraz a za rok planuje  kolejne aktualizacje sprzętu typu ram i zmiana procesora. Wiem że ogarnie ale mam opcje dostać całkowity kosz zakupu 2080 do którego dołożę kilkadziesiąt złotych i mam 3080 praktycznie za tą samą cene więc stąd ta zmiana.

Link to post
Share on other sites

Z zasilaczami trzeba poczekać w sumie do testów, ale raczej do Ryzen 5 3600 wystarczy 650W. GTX 3080 może ciągnąć 350-400W w maksymalnym obciążeniu, Ryzen 5 3600 pewnie nawet po OC poniżej 200W, bez OC max 140W.

 

No to w sumie jest już po pierwszych testach , platforma z 9900K i rtx3080 bez oc ciągnie z gniazdka 480w .Z r5 3600 powinno być mniej z tego co kojarzę .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...