Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mikrofon przechwytuje dźwięki z systemu

mikrofon Sound BlasterX AE-5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdineX2

AdineX2
  • Entuzjasta

• 536 postów

Napisano 13 wrzesień 2020 - 16:15

Witam. Mój problem polega na tym że gdy np. rozmawiam z kimś na TeamSpeak czy innym komunikatorze i mam włączone w tle jakieś źródło dźwięku np. Muzyka czy jakaś gra to osoba po drugiej stronie wszystko słyszy. Moja karta dźwiękowa to Creative Sound BlasterX AE-5, a słuchawki HyperX Cloud Revolver.

• 0

#2 soda

soda
  • Gaduła

• 493 postów

Napisano 13 wrzesień 2020 - 16:19

Wyłącz głośniki :)
  • 0

#3 Sharm

Sharm
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 13 wrzesień 2020 - 17:49

@soda,mógłbyś się lepiej nie odzywać. Miałem ten sam problem. Wejdź w mikser dźwięku i sprawdź inne dostępne źródła. O ile pamiętam miałem do wyboru Realtek, hd audio itp. Na 1 z nich działało niepoprawnie tak jak opisujesz. Jak będę miał komputer pod ręką to napisze dokładnie nazwy.
  • 0

#4 soda

soda
  • Gaduła

• 493 postów

Napisano 13 wrzesień 2020 - 18:43

Dlaczego mam się nie odzywać, to jest częsty problem. Ludzie grają w słuchawkach i nie wiedzą nawet, że mają włączone głośniki, bo po prostu ich nie słyszą. Tak samo jak problem typu" NOWY KOMPUTER SIĘ NIE URUCHAMIA" " a przełączyłeś przycisk na zasilaczu?"  yyyyyyy o kurcze dzięki :D

• 1

CPU: i7 10700 + DR ADVANCED MB: MSI Z490 TOMAHAWK RAM: G.SKILL TridentZ 2x8GB 3600 CL 16 GPU: 2080 Ti MSI GAMING X TRIO

SSD M2: SAMSUNG 970 EVO PLUS 1 TB SSD: IRDM 120 GB HDD: WD BLUE 1 TB | SEAGATE BARRACUDA 2 TB

PSU: Seasonic FOCUS GX-750 SC:ASUS XONAR D2X CASE: BE QUIET! 500DX SCR: iiyama GB3466WQSU

|| LOGITECH G29 || ISK HD9999 || Win 10 Home ||

#5 Sharm

Sharm
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 19:58

przepraszam, że tak długo.

Wejdź w zakładkę "Dźwięki" w menu Windows. Ustaw słuchawki jako urządzenie domyślne i ustaw żeby głośniki nie miały żadnego oznaczenia.

U mnie pomaga.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mikrofon, Sound BlasterX AE-5

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych