Skocz do zawartości

PC do gier, 5k pln, prośba o ocenę koszyka


Recommended Posts

 

 

Zależy mi na dobrej jakości płycie głównej, żeby za chwilę nie trzeba było jej wymieniać.

Na LGA 1200 wyjdzie i tak tylko jedna generacja procesorów, pod i7 10700 bierz po prostu tańsze Z490 jak MSI Z490 A PRO / Gaming Plus.

 

 

 

Jest szansa, że się pojawi, czy tak już jest od dłuższego czasu?

Nie wiem, już kilka tygodni tego chłodzenia nie widzę.


Pod OC 10600K to Z490 Tomahawk / Aorus Elite AC.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem, że trochę mieszam, ale teraz zastanawiam się nad jeszcze innym wyjściem:

 

Kupić i5 10400F na lepszej płycie głównej, np Z490 Tomahawk, do tego RTX 2600 od Palita który sugerowałeś.
Pobawić się na takim zestawie w FullHD 144 Hz przez kilka miesięcy.
W przyszłym roku kupię monitor 2K i wtedy zmienić kartę na 3070. Procesor wymienię, jak okaże się, że zaczyna być wąskim gardłem, być może wtedy już gen.11.  

Czy takie coś ma sens? 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit: 

 

Sprzęt skompletowany, dogrywam jeszcze kwestię RTX'a 2060.
Wybór padł na i5 10600K w komplecie z MSI MAG Z490 TOMAHAWK. 

Bardzo Wam dziękuję za pomoc! :)

Edytowane przez Tomekr_199
Link to post
Share on other sites

Wpadnie używany Palit RTX 2060 gaming pro OC i do tego w ostatniej chwili zmieniłem płytę na MSI mpg z490 gaming edge wifi, bo potrzebuję wifi i bluetooth 5.0.

 

Udało mi się też załapać na promocję MSI, gdzie dorzucają 2 kości Patriot Viper Steel 3200, cl16 i grę, także całkiem spoko.

 

Nakombinowałem się z tym setupem, ale warto było. Raz jeszcze dziękuję za nieocenioną pomoc!

 

Jeśli paczki dotrą zgodnie z planem, w weekend czeka mnie składanie:) wrzucę fotki, jak będzie wszystko na swoim miejscu!

Edytowane przez Tomekr_199
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...