Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Mam mały problem przygotowuje mini recenzje pewnej gry i nie mam pojęcjak wsatwić do niej filmik z yt (nawet nie wiecie ile stresu mnie kosztowało nagrywanie sekwencji frapsem i klecenie tego w całość),ale tak żeby było widać miniaturkę jak w artykułach przygotowanych przez redakcje.

 

Prosze was o szybką pomoc

 

Z góry dzięki za info.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam mały problem przygotowuje mini recenzje pewnej gry i nie mam pojęcjak wsatwić do niej filmik z yt (nawet nie wiecie ile stresu mnie kosztowało nagrywanie sekwencji frapsem i klecenie tego w całość),ale tak żeby było widać miniaturkę jak w artykułach przygotowanych przez redakcje.

 

Prosze was o szybką pomoc

 

Z góry dzięki za info.

O ile mnie pamiec nie myli to ktos juz kiedys mial podobny problem z wrzuceniem filmu z YT ale do mini-recki. Wydaje mi sie, ze filmik musi wpierw byc zaakceptowany przez redakcje i dopiero bedzie widac miniaturke :) napisz mini-recke na sam dol daj link do filmiku zaznacz go kolorem czerwonym zeby byl dobrze widoczny i redakcja powinna Ci go zaakceptowac :P

 

ps. zajrzyj w ten link a bedziesz mial odpowiedz na swoje zapytanie :]

http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=3&t=1252.

Link to post
Share on other sites

W mini-reckach wystarczy że wrzucisz linka, a redakcja sami zrobi co będzie konieczne. Dobrze by było jakbyś zaznaczył te linki na czerwono, żeby ich nie pominęli.

z filmikami zrobiłem tak jak poradziłeś

 

no panowie i panie recenzja najlepszej strzelanki w jaką dane było mi grać poszła do zatwierdzenia.

 

dla tych co jeszcze nie pisali. naprawde wklejajcie tekst z notatnika bo z innych edytorów będzie wam strasznie krzaczyło. to nie jest tylko gadanie jak wkleiłem z wordpada który jest przecież tylko lepszym notanikiem strasznie krzaczyło po zapisaniu i niedało rady tego porawić, a kiedy ten sam tekst wrzóciłem do notatnika i potem do mini reczenzji odrazu przestało kracyć i mogłem tekst ładnie sobie porawić w edytorze załączonym na stronie

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Żeby nie zakładać nowego tematu, zadam pytanie swoje: czy można w recenzji użyć czyjegoś filmiku z YT?? Czy muszę tą osobę pytać najpierw i jeśli bym wstawił bez wiedzy to będzie problem??

Wiesz lepiej jest zawsze zapytać pamiętam kiedyś tutaj u nas na forum ktoś wrzucił kogoś fotkę kompa i było nie ciekawie :?: zapytać zawsze można nic Ci nie zaszkodzi ale będziesz miał pewność, że nie będziesz miał potem nie przyjemności ludzie różnie reagują na takie rzeczy jedni to zleją a drudzy mogą się potem czepiać :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...