Skocz do zawartości

Niedziałający telefon po rootcie i próbie przywrócenia oprogramowania


Recommended Posts

Hej. Na wstępie zaznaczam, że nie mam dużej wiedzy w tym temacie. Potrzebuję pilnie pomocy. Mój telefon to Samsung Galaxy J5 (2017) SM-J530F/DS z androidem (przed rootem) 9.0


Próbowałem dzisiaj znaleźć stare zdjęcia w telefonie przy pomocy zewnętrznego oprogramowania. W tym celu próbowałem zrobić root telefonu przy pomocy Odina. Coś poszło nie tak i po wgraniu roota jedyne co widziałem, to na zmianę czarny ekran i "samsung" z nazwą modelu mojego telefonu (jeśli dobrze się orientuję, to był loop). I tak bez przerwy. Poszukałem w internecie jak mogę to naprawić i znalazłem sposób pobrania oprogramowania do tego telefonu i wrzucenia go przez Odina. Nie podziałało. Po próbie zainstalowania oprogramowania, telefon wypluwa taki błąd: "SW REV. CHECK FAIL(BOOTLOADER) DEVICE: 7, BINARY: 5"


Po przejściu do recovery mode (volume up + power + home) na dole widzę:


No Support SINGLE-SKU


Supported API: 3


dm-verity error...


               failed code : 0x02


E:failed to find /misc partition


POMÓŻCIE


Link to post
Share on other sites

Rom 3-5 plikowy wraz z "pit" (zaznaczona opcja re-partition), dzięki czemu tablica partycji zostaje odbudowana, a z tym masz problem.

 

Co do odzyskiwania zdjęć, testowałem kiedyś kilka programów w celach edukacyjnych. Nagrałem film o znanej nazwie i długości, wykasowałem go i tak testowałem. Root oczywiście był. Programy wykazały się zerową skutecznością nawet po wybraniu filtra (znajdź tylko pliki avi o długości od-do). Tak więc nie martw się, że poprzez problemy z telefonem zdjęć nie odzyskałeś, bo nawet gdyby, to i tak szanse na odzyskanie praktycznie zerowe.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...