Skocz do zawartości

Mi note 10 vs poco F2 pro


Recommended Posts

Xiaomi to gniot nie telefon.

Jakość wykonania poza aparatem odstaje od pozostałych producentów.

Do tego nakładka ...

Jedynie zdjęcia robi naprawdę ładne.

Hehehhe kurde kocham takie opinie powtarzane w ciemno . Nie miałem nie widziałem ale wiem że ble i niedobre.

 

Link to post
Share on other sites

Hehehhe kurde kocham takie opinie powtarzane w ciemno . Nie miałem nie widziałem ale wiem że ble i niedobre.

Akurat miałem okazję bawić się tym telefonem i jedyne co dobre w tym telefonie to cena :D

Poza tym kilku znajomych co używa na codzień chwalą jedynie zdjęcia i cenę kupna xD

Link to post
Share on other sites

No właśnie bawiłeś się, bawić to się można wiesz czym... To że byłeś w sklepie i potrzymales chwilę tel w dłoni to nie znaczy że go miałeś i używałeś.

A mój znajomy mojego znajomego od strony szfagra wiesz co mówi.... :).

 

Nie cały miesiąc temu kupiłem sobie one plus 7 nówka.

Okazał się wadliwy , tel. Zwróciłem i ma teraz pisać że one plus to szrot, kupa itp itd.... :D.

 

Telefony ww to może ni cud techniki ale to solidne słuchawki dla normalnego człowieka który nie jara się 120hz wyświetlaczem i innymi wodotryskami których i tak nie wykorzysta a po prostu je ma bo ma i na imprezie może się pochwalić przed kolegami to i tak spoko tel.

 

Osobiście jak mam dać 2k za tel do zdjęcie to te 2k wolę wydać na lustrzankę która zrobi sporo lepsze foto od smarta..

 

P. S poco F2 jest w promocji za 1899 tylko w ten weekend w rtveuroagd

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Xiaomi to gniot nie telefon.

Jakość wykonania poza aparatem odstaje od pozostałych producentów.

Do tego nakładka ...

Jedynie zdjęcia robi naprawdę ładne.

 

Z daleka już wiadomo, że obiektywizmu u Ciebie nie uświadczymy :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...