Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Rozłączanie internetu co kilka/kilkanaście minut

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dunio333

Dunio333
  • Gaduła

• 255 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 19:52

Witam, mam taki problem otóż rozłącza mi internet co kilka/kilkanaście minut na dosłownie 20 sekund. Jednak jest to niesamowicie denerwujące podczas grania w gry przez internet. Nie mam pojęcia czego to może być wina. Mam internet radiowy 20mb/s, ale to myślę, że nie jest wina tego, bo kolega ma ten sam co ja i nie ma tego problemu. Pomóżcie :(.

Mam swój router nie ten który dostałem od nich. Router to Archer C6. 

• 0

#2 stalkerpl

stalkerpl
  • Pasjonat

• 773 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 20:41

jeżeli nic nie grzebałeś w ustawieniach routera to na 99% leży problem po stronie dostawcy, kolega mieszka blisko ciebie jak nie to jak juz pisałem wina sprzetu dostawcy, antena traci zapewne zasięg lub przełącza się na inny nadajnik i wtedy tracisz połaczenie

Użytkownik stalkerpl edytował ten post 24 sierpień 2020 - 20:42

• 0

i5-9600K | Zotac RTX 2070 SUPER | Seasonic PRIME Ultra Platinum 750W | MPG Z390 PRO CARBON | G. SKILL  RIPJAWS V  2X8GB

DDR4 | Obudowa Fractal Design Define R6 TG | GOODRAM IRDM PRO 240GB | Seagate Barracuda 1TB | be quiet! Dark Rock 4 PRO |

Monitor AOC G246oFQ | Win 10 64bit | Asus Xonar DGX

"Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata" - Marie von Ebner-Eschenbach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych