Skocz do zawartości

Poszukiwana duża buda(obudowa)pod AIO.


Recommended Posts

Cześć!

Poszukuję budy która pomieści AIO 36cm min. na topie bez wyjmowania  z niej wszystkiego(ewentualnie na przodzie montowana), zatoką 5,25 i dużą ilością miejsc na dyski.

Jest dużo fajnych obudów, ale by włożyć do nich długie chłodnice trzeba z nich wszystko wywalać.

Na razie znalazłem jedną która mi odpowiada konstrukcyjnie(prawie, bo na topie to tylko 360mm), ale wizualnie to już średnio. Jest nią Thermaltake TT v71. Dodatkowy minus to średni dostęp do przedniego filtra.

Rozważałem też BQ Dark Base 900 ale tu montaż dużej chłodnicy na topie bez wywalania zatoki 5,25 chyba nie da rady. Poza tym kiepsko z montażem HDD.

Trzecia opcja to Define XL, ale tam na topie wejdzie chłodzenie o maksymalnej grubości 36mm. I tu pytanie: Czy liczą samą grubość chłodnicy czy razem z wentylatorami?

 

Był jeszcze in Win 509, ale jest niedostępny.

 

Ewentualnie jakaś inna propozycja przychodzi Wam do głowy.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Bo.o.t manager
Link to post
Share on other sites

Myślałeś może na Phanteks Enthoo Evolv X? Bardzo fajna buda, która spokojnie pozwoli Ci zamontować AIO na górze. Widziałem na niej buildy z customami więc wejdzie do niej wszystko, co tylko będziesz chciał. Mega plusem są te klapy, które ukrywają wszystkie kable

Link to post
Share on other sites

Myślałeś może na Phanteks Enthoo Evolv X? Bardzo fajna buda, która spokojnie pozwoli Ci zamontować AIO na górze. Widziałem na niej buildy z customami więc wejdzie do niej wszystko, co tylko będziesz chciał. Mega plusem są te klapy, które ukrywają wszystkie kable

Niestety nie ma zatoki 5,25 :(

Znalazłem za to Corsair 780T w wersji czarnej za sześćset paredzisiąt PLN, albo biało - czarna za ponad 800PLN, a ta mi się bardzo podoba.

 

Edit czarny Corsair 730PLN.

Edit2: B/w Corsair ok 920PLN.

Edytowane przez Bo.o.t manager
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...