Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to tak, szukam przyzwoitego TV LCD (nie wiem czemu nie mogę się przekonać do plazmy...) najbardziej bym chciał 42 cale, w ostatecznosci 37" xD TV będzie robić za monitor do kompa więc cześciej bedzie włączony pulpit niż np. TVN xD dlatego szukam modelu full hd aby była dobra jakość gier :P i się zastanawiam jak z Hz w TV ? niechciałbym aby mi cieło ;/ Może ktoś by mi doradził jakiś model TV, tak do 3 tys.

Link to post
Share on other sites

no i dobrze, że nie możesz przekonać się do plazmy.

jeśli ma być podłączony do komputera to dużo lepiej wygląda to na LCD

jednak jeśli do TV to plazma daje radę, choć jeśli masz sygnał cyfrowy to na dobrym LCD obraz jest bardzo ładny (oczywiście o PAL chodzi) bo kanały w hd to obraz żyleta na obydwu technologiach.

Co ko konkretnego egzemplarza to ciężko doradzać gdyż większość nowych TV renomowanych producentów cechuje się dobrą jakością obrazu. Kupując telewizor najlepiej pójść do sklepu, zobaczyć jak wygląda, czy nam pasuje odbiór i ogólnie popatrzeć jak odbiera.

Wybierając tv to najlepiej z lg, samsunga czy sony

co do wielkości to zależy z jakiej oglądasz, gdyż zza bliska jeszcze gorzej się ogląda niż zza daleka.

Link to post
Share on other sites

No to tak, szukam przyzwoitego TV LCD (nie wiem czemu nie mogę się przekonać do plazmy...) najbardziej bym chciał 42 cale, w ostatecznosci 37" xD TV będzie robić za monitor do kompa więc cześciej bedzie włączony pulpit niż np. TVN xD dlatego szukam modelu full hd aby była dobra jakość gier :) i się zastanawiam jak z Hz w TV ? niechciałbym aby mi cieło ;/ Może ktoś by mi doradził jakiś model TV, tak do 3 tys.

Ja polecam ci telewizory od Samsunga. Sam jestem posiadaczem Samsunga LE40A656 100 Hz. Spisuję się doskonale i jestem z niego zadowolony. Zobacz co znalazłem dla ciebie w półapie cenowym do 3000 zł - http://www.agito.pl/telewizory/samsung- ... 433:183600 A co do tych Hz to powiem ci tyle - między telewizorem LCD którego odświeżanie obrazu to mniej niż 100 Hz ( Czyli ok 50 - 75 Hz ) a telewizorem LCD odświeżającym w tempie 100 Hz na gołe oko różnicy nie zauważyć. Musiałbyś postawić dwa takie telewizory obok siebie i może dopiero wtedy zauważyłbyś niewielką różnicę. Przy kupnie telewizora patrz też na czas reakcji matrycy (Im mniej ms tym lepiej ) i kontrast (Im większy tym lepsze kolory itp)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...