Skocz do zawartości

Czarny ekran na 2 sekundy w grach


Recommended Posts

Cześć,

 

Zauważyłem problem, który pojawia się u mnie po zakupie nowego monitora AOC C27G2ZU. Monitor podłączony jest pod kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti za pomocą kabla DisplayPort. Do tej karty podpięte są jeszcze 2 inne monitory, ale nie widzę różnicy, czy działam na jednym podczas gier czy na trzech.

 

Problem to czarny ekran w trakcie gier, pojawia się on w losowych momentach trwa 2 sekundy, z monitora nie wydobywa się żaden dźwięk (tak jakby wyjście z karty zostało na chwilę odłączone). Po powrocie do normalności działa normalnie, ale problem się pojawia ponownie. Nie wywala żadnych bluescreenów, nie słychać żadnych niepokojących dźwięków. Nie ma znaczenia czy komputer działa godzinę, czy gra została odpalona na świeżym.

 

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

W zdarzeniach sprzętowych nie mam żadnych pozycji. W systemowych pojawia się tylko ostrzeżenie, ale nie widzę powiązania,  źródłem tego ostrzeżenia jest DistributedCOM.

 

Nie wiem czy to znacząca informacja, ale puściłem test obciążąjący kartę przy uzyciu furMark(polecenie z innej strony, ktos mial podobny problem, ale nie został rozwiazany), dostałem taki komunikat Błąd:

 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: FurMark.exe, wersja: 1.21.2.0, sygnatura czasowa: 0x5ed7a0ab
Nazwa modułu powodującego błąd: nvoglv32.dll, wersja: 27.21.14.5167, sygnatura czasowa: 0x5f021f24
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x00bc7ca4
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1b80
 
 
Błąd został poprzedzony ostrzeżeniem:
 
Nie można odnaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia 2 ze źródła NVIDIA OpenGL Driver. Albo składnik wywołujący to zdarzenie nie jest zainstalowany na komputerze lokalnym, albo instalacja jest uszkodzona. Możesz zainstalować lub naprawić składnik na komputerze.
 
Jeśli zdarzenie pochodzi z innego komputera, wraz ze zdarzeniem może być wymagane zapisanie informacji o wyświetlaniu.
 
 
Edytowane przez Morksil
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...