Skocz do zawartości

Mrugające tekstury w grach ( czego to może być wina? )


Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu doświadczam pewnych błędów podczas grania w gry. Otóż, co jakiś czas losowe tekstury zaczynają mrugać kolorami, które nie są standardowe dla nich np. trawa na czarno. Moje podejrzenia padają na procesor, ponieważ ostatnimi czasy bardzo głośno chodzi i mam wrażenie, że nie daje już rady ( Intel Core i5-4460 ). Karta jest praktycznie nowo wymieniana, ponieważ stary Radeon uległ spaleniu, sterowniki do karty graficznej również zostały przeinstalowane. Czego tak właściwie to może być problem? Z góry dziękuję za odpowiedź


Witam, od pewnego czasu doświadczam pewnych błędów podczas grania w gry. Otóż, co jakiś czas losowe tekstury zaczynają mrugać kolorami, które nie są standardowe dla nich np. trawa na czarno. Moje podejrzenia padają na procesor, ponieważ ostatnimi czasy bardzo głośno chodzi i mam wrażenie, że nie daje już rady ( Intel Core i5-4460 ). Karta jest praktycznie nowo wymieniana, ponieważ stary Radeon uległ spaleniu, sterowniki do karty graficznej również zostały przeinstalowane. Czego tak właściwie to może być problem? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dodam, że gry w losowych momentach mniej wiecej co 5 minut zawieszaja sie na kilka sekund.

Link to post
Share on other sites

Podaj specyfikację swojego kompa wraz z dokładną nazwą i mocą zasilacza.

Skoro twoja poprzednia grafa uległa spaleniu i nie wymieniłeś zasilacza to prawdopodobnie twoja nowa grafa też jest przez niego uśmiercana. Jeżeli jest starszy to możliwe, że przestał dawać stabilne napięcie do podzespołów a na to są bardzo czułe karty graficzne.

Link to post
Share on other sites

Procesor to Intel Core i5-4460

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1660

Płyta główna Msi H81M-P33

Ramy Goodram 2 kości po 8 gb, taktowanie 1600 Mhz

Zasilacz Antec VP 500W

Zasilacz 5-letni

Dodam, że cooler na procesorze chodzi bardzo głośno, słychać z niego taki specyficzny szum i ma niską wydajność w grach opartych na procesorze

A po kupnie nowej karty, zrobiłem format systemu i nie powinny zostać pozostałości po starych sterownikach

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie z tych sterowników Nvidii o przeinstalowaniu, ale nie do końca jestem pewny jak je usunąć

Właśnie nie koniecznie mam możliwość podmiany

Mam aktualnie odpaloną grę od jakiejś godziny, czyli rozumiem, że mam ją wyłączyć, zainstalować program i wysłać screen po 15 minutach gry?

Edytowane przez kacjan123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...