Skocz do zawartości

Monitor LG nie działa


Recommended Posts

Witam mam monitor lg i z tyłu monitora jest tylko wejście VGA jest on dosyć stary kupiłem taką przejściówkę.

https://allegro.pl/oferta/adapter-konwerter-vga-d-sub-do-hdmi-audio-dzwiek-9021514033?snapshot=MjAyMC0wOC0xM1QxMTo0MjoxOS44NzFaO2J1eWVyO2FkYzMwYzcyZmE5ZjM1YWUyNjdmY2VkMDBlZTZhM2RlY2E1ZjNjODczNWZkMWJiMzNmOWJmZTQ5NzRmZTA1OWM%3D

Podłączam ją do monitora biere kabel hdmi podłączam przejściówki i komputera (Karty graficznej rx570) jak i kabel zasilający. A obraz się nie pokazuje i to jest mój błąd czy kogoś?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie dowiemy się tego, dopóki nie podepniesz monitora przez jakiekolwiek złącze pozbawione przejściówek.

Może masz możliwość np. do telewizora podpiąć go normalnym kablem?

Link to post
Share on other sites

@up dokładnie to jest aktywna przejściówka..... VGA to analog, hdmi to cyfra.


Czekajcie Pany... a to czasem nie jest przejściówka w droga stronę.....HDMI jest oznaczone jako (output) czyli wygląda mi to na przejciówke np. do laptopa który nie ma hdmi... jeśli się nie mylę no to *upa blada... nie odpalisz tego.


"Konwerter obrazu i dźwięku pozwala na zmianę sygnału VGA na sygnał HDMI . Obsługuje różne rozdzielczości.

Umożliwia podłączenie komputera PC, DVR, dekodera STB lub innego urządzenia z wyjściem VGA (D-Sub) do odbiornika wyposażonego w wejście HDMI"


no to j/w to adapter w drugą stronę.

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

To przejściówka ale w druga stronę - dobrze to zauważył kolega wyżej.

 

Monitor zapewne sprawny - wina przejściówki.

 

Zresztą jest to nawet napisane w opisie przejściówki przy sprzedaży.

Urządzenie działa w jedną stronę, tzn. zamienia analogowy sygnał VGA + audio na cyfrowy HDMI. "

Link to post
Share on other sites

Twoja wina nie przeczytałeś to co sprzedawca zamieścił w opisie. A już po samym zdjęciu widać, że przejściówka działa jak wyżej nadmienili.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...