Skocz do zawartości

Następca Modecom GMX4


Recommended Posts

Coraz częściej pojawia mi się dwuklik w Modecom GMX4 więc chyba pora poszukać czegoś nowego. 

 

§  Budżet: ~300 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Modecom Volcano GMX4

§  Jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: tylko i wyłącznie 1600 DPI

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: od krawędzi do krawędzi podkładki, czyli mniej więcej ~15 cm, też nie gram na tyle w fps, żeby mocno zwracać na to uwagę

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): wszystkie gatunki po trochę, ale głównie World of Tanks i hack'n'slashe typu Path of Exile

§  Ile przycisków używasz w myszce: 7 + kółko

§  Chwyt: fingero-palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: 16-16,5 cm i niecałe 7 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: stara powoli wysiada

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): kształtem zbliżona do GMX4, z programowalnymi przyciskami - 3 używam do sterowania muzyką, 4 do grania

 

Z GMX4 jestem zadowolony i szukam czegoś podobnego, może lepszej jakości - tu jedynie denerwuje mnie trochę, że klawisze bardzo szybko się tłuszczą i co chwilę muszę je przecierać, mimo że zawsze siadam z umytymi rękami. Taki Corsair Harpoon u dziewczyny wypada pod tym względem znacznie lepiej.

 

Takie pierwsze które mi się rzuciły w oczy:

Mysz Logitech G502 Hero

Razer Basilisk V2 - pasowałaby do mojego Deathstalkera ^^

Corsair Nightsword

Edytowane przez O2lsie
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...