Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mechanik 60 % BT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bimbasek01

bimbasek01
  • Gaduła

• 309 postów

Napisano 09 sierpień 2020 - 10:26

Witam,

Potrzebny mechanik do użytku codziennego, nie do gier, przede wszystkim do pisania. Koniecznie bezprzewodowa, biała lub z przewagą tego koloru. 

Anne pro 2 ? 

Przełączniki nie muszą być ciche. 

Budżet w miarę otwarty i mogę coś wziąć z zagranicy. 

• 0

#2 030366

030366
  • Arch Elitist ;]

• 551 postów
  • 3DMark 06:“:(){ :|: & };:”

Napisano 09 sierpień 2020 - 11:09

Będzie ciężko. Musi być koniecznie biała?
https://www.keychron...=31063869587545

Coś takiego udało mi się znaleźć, problem jest tylko z kolorem...

EDIT: Albo taka, tutaj masz do wyboru biały kolor i różne opcje przełączników: https://www.amazon.c...96967770&sr=8-4

Użytkownik 030366 edytował ten post 09 sierpień 2020 - 11:10

• 0

#3 bimbasek01

bimbasek01
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 309 postów

Napisano 09 sierpień 2020 - 14:44

No powiedzmy, że biała nie musi być. Będzie i tak wyciągana do pisania, nie cały czas na biurku. 

• 0

#4 Leminairre

Leminairre
  • Idest Melancholia

• 1576 postów

Napisano 12 sierpień 2020 - 23:32

Keychron w wariancie PBT wygląda nazbyt przeciętnie, liczne przygany dotyczące jakości "keycapsów" - font nałożony jest nierówno, a sama metoda nieżywotna.

Zestaw podtrzymuje chyba wyłącznie fakt, iż jest wykonany z tworzywa PBT, odlewy godne najtańszych kitów z Aliexpress, wybrałbym zatem wariant z zestawem klawiszy wykonanym z tworzywa ABS, dopłata 30$ to istny szwindel.

Anne Pro 2, to wciąż żywa propozycja, w szczególności zawdzięczając estymę wariantowi na przełącznikach Kailh Box - entuzjaści klikających przełączników, po premierze tejże serii, wniebowzięci.

• 0

Recenzje i tematyka peryferii: test-gear.pl

Ekspert działu:  Klawiatury, myszki i kontrolery

WMO 1.1A [PMW3360]

#5 bimbasek01

bimbasek01
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 309 postów

Napisano 27 sierpień 2020 - 10:18

Zdecydowałem się w końcu na K2 w wersji aluminiowej ramki. Dziś rano przyszła i teraz sobie piszę trochę :) Generalnie pierwsze wrażenie są świetne. Trochę brakuje mi dużego entera ale generalnie do przyzwyczajenia. Na co dzień używam dotykowego ekranu i krótkie pisanie mi wystarcza ale muszę mieć klawiaturę do większych dokumentów. Miałem Corsair który wydawał się wspaniały ale K2 dla mnie to lepsza klawiatura pod względem wykonania. W wyżej wymienionym Corsair przełączniki były bardzo delikatne. W K2 trzeba walnąć porządnie w stosunku do tych rapid coś tak :) dzięki za rady. Na wieczór sprawdzę funkcję BT chociaż nie jestem pewny czy będzie mi potrzebna. W monitorze mam USB, a klawiatura ma wejście na USB-C z lewej strony i nic się nie plącze :) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych