Skocz do zawartości

Recommended Posts

Będzie ciężko. Musi być koniecznie biała?
https://www.keychron.com/products/keychron-k2-wireless-mechanical-keyboard?variant=31063869587545

Coś takiego udało mi się znaleźć, problem jest tylko z kolorem...

EDIT: Albo taka, tutaj masz do wyboru biały kolor i różne opcje przełączników: https://www.amazon.com/Mechanical-Keyboard-Bluetooth-Wireless-Multi-Device/dp/B07FZVCH4H/ref=sr_1_4?dchild=1&keywords=wireless+mechanical+keyboard&qid=1596967770&sr=8-4

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Keychron w wariancie PBT wygląda nazbyt przeciętnie, liczne przygany dotyczące jakości "keycapsów" - font nałożony jest nierówno, a sama metoda nieżywotna.

Zestaw podtrzymuje chyba wyłącznie fakt, iż jest wykonany z tworzywa PBT, odlewy godne najtańszych kitów z Aliexpress, wybrałbym zatem wariant z zestawem klawiszy wykonanym z tworzywa ABS, dopłata 30$ to istny szwindel.

 

Anne Pro 2, to wciąż żywa propozycja, w szczególności zawdzięczając estymę wariantowi na przełącznikach Kailh Box - entuzjaści klikających przełączników, po premierze tejże serii, wniebowzięci.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zdecydowałem się w końcu na K2 w wersji aluminiowej ramki. Dziś rano przyszła i teraz sobie piszę trochę :) Generalnie pierwsze wrażenie są świetne. Trochę brakuje mi dużego entera ale generalnie do przyzwyczajenia. Na co dzień używam dotykowego ekranu i krótkie pisanie mi wystarcza ale muszę mieć klawiaturę do większych dokumentów. Miałem Corsair który wydawał się wspaniały ale K2 dla mnie to lepsza klawiatura pod względem wykonania. W wyżej wymienionym Corsair przełączniki były bardzo delikatne. W K2 trzeba walnąć porządnie w stosunku do tych rapid coś tak :) dzięki za rady. Na wieczór sprawdzę funkcję BT chociaż nie jestem pewny czy będzie mi potrzebna. W monitorze mam USB, a klawiatura ma wejście na USB-C z lewej strony i nic się nie plącze :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...