Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Program do "sklejenia" własnego filmu/prezentacji, dla amatora + porady do niego.

edycja program filmy montaż amator

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 KMyL13

KMyL13
  • Amator

• 60 postów

Napisano 08 sierpień 2020 - 13:50

Witam.
Czy mógłby ktoś polecić jakiś darmowy program do stworzenia/zmontowania własnego filmu, albo prezentacji dla kogoś "zielonego" w tym temacie?

Powiedzmy, ze bym coś nagrał kamerą, czy telefonem, po czym chciałbym to pociąć, połączyć w innej kolejności, dodać jakieś plansze, powycinać obiekty, bądź postaci i umieścić je na jakimś innym tle...

I do tego jakby ktoś miał do tego jakiś link do porad do niego - byłbym wdzięczny.

• 0

#2 wodego

wodego
  • Zapaleniec

• 1482 postów

Napisano 08 sierpień 2020 - 16:23

Szukasz darmowego program do edycji video. Nie wiem czy znajdziesz, bo to tajne rzeczy. A poradniki do tajnych rzeczy... nie wiem gdzie można znaleźć.

• 0

#3 Kamil369

Kamil369
  • Gaduła

• 361 postów

Napisano 08 sierpień 2020 - 21:14

Da Vinci Resolve jest dość intuicyjny w obsłudze, darmowy i ze sporymi możliwościami. Jak by co to w Powerpoincie też możesz tworzyć prezentacje w formacie filmowym i z ruchomymi obrazkami i ładnymi przejściami coby się widzowie nie znudzili treścią.

• 0

6700k 4.5 GHz 1.3V + GTX 1080 Windforce OC

MSI MAG271CQR + Somic V2 +G305 + DS4

#4 KMyL13

KMyL13
  • Autor tematu
  • Amator

• 60 postów

Napisano 10 sierpień 2020 - 14:50

Szukasz darmowego program do edycji video. Nie wiem czy znajdziesz, bo to tajne rzeczy. A poradniki do tajnych rzeczy... nie wiem gdzie można znaleźć.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, za to próbujesz być zabawny: to najlepiej pomiń wątek i tyle, bo pożytku z ciebie żadnego...

Da Vinci Resolve jest dość intuicyjny w obsłudze, darmowy i ze sporymi możliwościami. Jak by co to w Powerpoincie też możesz tworzyć prezentacje w formacie filmowym i z ruchomymi obrazkami i ładnymi przejściami coby się widzowie nie znudzili treścią.

Zaraz podrzucę propozycję tego programu - ciekawe czy podejdzie.
Co do powerpointa - libre office też to będzie mieć?
EDIT: No i co do tego Da Vinci Resolve - czy w tym programie możliwe jest uzyskanie efektu podobnego jak np. w tym krótkim klipe?
Żeby ktoś się pojawił na tle, albo coś w tle się pojawiało: taka "akcja w stylu wielu miniaturek do filmów"?

Użytkownik KMyL13 edytował ten post 10 sierpień 2020 - 14:56

• 0

#5 skypan

skypan
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 10:57

Nie wiem o jaki klip ci chodzi bo nic nie ma :) Jednak Davinci to potężne narzędzie i na pewno to zrobisz.

• 0

#6 wodego

wodego
  • Zapaleniec

• 1482 postów

Napisano 21 sierpień 2020 - 12:48

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, za to próbujesz być zabawny: to najlepiej pomiń wątek i tyle, bo pożytku z ciebie żadnego...

Ja nie próbuję być zabawny, tylko zdradzam tajne sposoby:

www.google.pl/ - tajna strona, na której znajdziesz po wpisaniu odpowiednich haseł informacje na temat darmowych programów do edycji wideo,

www.youtube.com - kolejna tajna strona, na której są filmy z poradnikami jak używać tych programów. Niestety, też wymaga wpisania tajnych haseł.

Nie znałeś tych stron, dlatego stworzyłeś ten wątek.

• 0

#7 030366

030366
  • Arch Elitist ;]

• 524 postów
  • 3DMark 06:“:(){ :|: & };:”

Napisano 05 wrzesień 2020 - 08:40

Wynająłem tajnego agenta, który w tajnych archiwach wyszukał dla mnie takie ściśle tajne zestawienie: https://www.oberlo.c...diting-software .

Tylko pamiętaj: To jest TAJNE. Jeśli ktokolwiek spoza tego wątku się dowie, to moi ludzie cię znajdą!!!

Użytkownik 030366 edytował ten post 05 wrzesień 2020 - 08:42

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: edycja, program, filmy, montaż, amator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych