Skocz do zawartości

Program do "sklejenia" własnego filmu/prezentacji, dla amatora + porady do niego.


Recommended Posts

Witam.
Czy mógłby ktoś polecić jakiś darmowy program do stworzenia/zmontowania własnego filmu, albo prezentacji dla kogoś "zielonego" w tym temacie?

Powiedzmy, ze bym coś nagrał kamerą, czy telefonem, po czym chciałbym to pociąć, połączyć w innej kolejności, dodać jakieś plansze, powycinać obiekty, bądź postaci i umieścić je na jakimś innym tle...

I do tego jakby ktoś miał do tego jakiś link do porad do niego - byłbym wdzięczny.
 

Link to post
Share on other sites

Szukasz darmowego program do edycji video. Nie wiem czy znajdziesz, bo to tajne rzeczy. A poradniki do tajnych rzeczy... nie wiem gdzie można znaleźć.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, za to próbujesz być zabawny: to najlepiej pomiń wątek i tyle, bo pożytku z ciebie żadnego...

 

Da Vinci Resolve jest dość intuicyjny w obsłudze, darmowy i ze sporymi możliwościami. Jak by co to w Powerpoincie też możesz tworzyć prezentacje w formacie filmowym i z ruchomymi obrazkami i ładnymi przejściami coby się widzowie nie znudzili treścią.

Zaraz podrzucę propozycję tego programu - ciekawe czy podejdzie.

Co do powerpointa - libre office też to będzie mieć?

EDIT: No i co do tego Da Vinci Resolve - czy w tym programie możliwe jest uzyskanie efektu podobnego jak np. w tym krótkim klipe?

Żeby ktoś się pojawił na tle, albo coś w tle się pojawiało: taka "akcja w stylu wielu miniaturek do filmów"?

Edytowane przez KMyL13
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, za to próbujesz być zabawny: to najlepiej pomiń wątek i tyle, bo pożytku z ciebie żadnego...

Ja nie próbuję być zabawny, tylko zdradzam tajne sposoby:

www.google.pl/ - tajna strona, na której znajdziesz po wpisaniu odpowiednich haseł informacje na temat darmowych programów do edycji wideo,

 

www.youtube.com - kolejna tajna strona, na której są filmy z poradnikami jak używać tych programów. Niestety, też wymaga wpisania tajnych haseł.

 

Nie znałeś tych stron, dlatego stworzyłeś ten wątek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Szukasz darmowego program do edycji video. Nie wiem czy znajdziesz, bo to tajne rzeczy. A poradniki do tajnych rzeczy... nie wiem gdzie można znaleźć.

Wynająłem tajnego agenta, który w tajnych archiwach wyszukał dla mnie takie ściśle tajne zestawienie: https://www.oberlo.com/blog/best-free-video-editing-software .

Tylko pamiętaj: To jest TAJNE. Jeśli ktokolwiek spoza tego wątku się dowie, to moi ludzie cię znajdą!!!

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...